Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

VeVerka11

Ahoj malo by to byt dvojdielne pyzamo na gombicky. Ale ja som spodok pyzama vobec nevyuzila pretoze mi bolo tam strasne teplo a vrch som mala iba cez noc. Tak to mas opku uz za par tak ti prajem aby ti opka dopadla bez komplikacii. A aku velkost implantatov budes mat a aky tvar?

dianad

Tak ja som dnes bola na konzultacke u dr svehlika, dohodli sme sa na 390 a 420 eurosilicony okruhle pod prsny rez kedze mam asymetriu ale objednali sme aj sizer pre istotu:) termin mam 20. Marca, uz sa neviem dockat:)) pani sestricka katka bola skor za mensie- 360 a 390 ale dr povedal ze to by mohlo byt fajn.. Postavu mam 168cm a 51kg tak dufam ze nebudu na mne male:D

Sofinka_77

tina691976
presne, normalne take pyzama nenosim, na tie dve-tri noci uplne vystaci aj mikina na zips.. :) ja som nasla iba jedno, ktore sa mi ako tak pacilo, satenove, ale stalo asi 70 EUR :)
ku komu ides na opku?

tina691976

sofinka 77 aj ja som hladala také pyžamo ale len hm malo ale to vyzeralo ako pánska košela s nohavicami a ja to fakt nevyužijem operáciu mám o štvrtej poobede a budem spať dufam celu noc a na druhý den domou tak sa my zdá zbytočné na jednu noc zhánať pyžamo asi to aj ja vyriešim len mikinou na zips dakujem

Sofinka_77

tina691976
Tinka, ja to idem riesit s mikinou na zips, lebo naozaj nie je lahke najst pekne pyzamko na gombiky, ktore nestoji 50 eur :)

tina691976

prosímm musí byť pyžamo a ešte aj spredu na gombíky ,nedávaju náhodou pooperačnu košelu lebo je nie lahké také pyžamo zohnať

VeVerka11

Slniecko83
Chcem sa Ta opytat, k Dr. Cervenovi, ked si isla, tak si mala dvojdielne pyzamo na gombicky? Ci iba dvojdielne ako je v popise?
Ja mam opku teraz v sobotu, tak sa pytam, ze co a ako :) DAKUJEM :)

slniecko83

assaabloy

Ahojky nie som si ista ale sa mi zda ze uz davnejsie som pri tebe citala ze si nosila pas na prsiach aj po prvej kontrole. Tak sa ta chcem opytat po opke som mala pas cez vrch hrudnika to asi ma kazda ale po kontrole mi povedali aby som ho nosila krizom cize mam to tak ze mi ide cez hornu cast praveho prsa a krizom cez dolnu trosku do boku laveho prsa. Len neviem ci to je tym nosenim toho pasu alebo je to uz od opky mam ten lavy prsnik trosku stlaceny.Je mozne ze pas moze stlacit implantat a zostat tak uz nastalo? Ako mam ten lavy prsnik vacsi a aj tvar je iny od praveho. Clovek uz iba sleduje a porovnava jeden prsnik s druhym. Dnes som poslala fotku tak mozno zajtra uz bude v galerke. Som 15 dni po opke viem ze este je skoro hovorit o vysledku. A na pravom prsku mam zase opuch