Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Lenkalili foto som sice nevidela, ale ja mam skoro 22r a tiez idem do mensich (420ml) kvoli detickam v buducnosti, potom urcite bude potrebna reopka a vacsie implose.. Takze si nechavam nejaku "rezervu". Podla mna je lepsie zacat mozno trocha mensimi ked planujes este reopky, predsa len aj telo sa ti bude menit, vaha..
A si este len cerstvo po opke, nechaj tomu este cas, este sa ti budu usadzat a menit:)

peta79

Lenkalili
Tak,tak. Ked si mladučká tak rozmýšľaj a plánuj aj do budúcnosti. Gravidita a kojenie ti zmenia prsia,tak určite pôjdeš na reopku. Predstav si,ze v 60-70r., máš E-čka a viac. Zbytočné komplikácie a určite by si bola komická a ľutovala by si to:-(

tina691976

sofinka 77 musíš poslať emial na galeria@zoznam.sk potom ti odpíše jedna pani alebo slečna to neviem ale musíš tam poslať fotku prs pred alebo po opke ináč ti prístup nedá vela zdaru

Susy1982

Lenkalili
chapem ta chces byt sexy ,to dnes leti,avsak ak si tak mladucka a chces mat deticky tak bud happy ze mas taku velkost ako ti dali teraz,pretoze ak by ti teraz dali 500 o 10-15 rokov pri vymene zase by bolo nutne dat o min.50ml viac a ak budes mat 50 tak to by si mala riadne baloniky a casom sa meni vela veci aj clovek ma ine hodnoty a predstavy,nazory a zdravie je ine horsie ,proste vsetko .Je hlupost mat teraz vyrazne prsia,naco?Ak chces objem das si push up ako mam ja v albume foto v cervenej podprsenke a je to tam a to staci ,ved uz teraz je problem zohnat D.ecka pod.,c-je vela..Na take prsiska ani podprsenky pomaly niesu ,v znackovych obchodoch ano, a za super drahe peniaze.A nezabudnime na gravitaciu ta prsia stale taha dole a ktora z nas chce mat prsia o par rokov na pupku?

Lenkalili

Susy a peta

To ste napisali uplne super :) Máte pravdu, len ja nemôžem spávať preto lebo sa neplnili moje očakávania. Štve ma aj to že som ešte mladá (asi najmladšia z vás..nie asi ale určite) a plánujem v bud. 2 deti, ale strašne by som chcela veľké prsia, nie až vulgárne ale do tej hranice vulgárnosti, moje očakávania boli ako ma jajka555 v galerii na 14. strane. Viem že hodnotím skoro a stráášne som zvedavá na to keď si dám push up ako to bude vyzerať, ale chcela som veľmi D-štvorky a ja mám čisté trojky...čo si o tom myslíte??

Susy1982

Dianad
ja mam tiez asymetricke prsia imp.400,450.Ja som spokojna ,aj napriek tomu ze moje prsia nie su stoperentne navlas rovnake.Podobaju sa a ako celok je to ok.Vies moje prsia mali pred op rozny tvar ,jedno vyssie ,druhe nizsie.A teraz ten vecsi prsnik je vessi a mensi je sirsi.nevidiet to na prvy pohlad ale je to tak,mne osobne to vobec nevadi ,neupriamujem sa na to ,nikdy mi neslo o dokonalost ani to nechcem...som rada ze nemam problemy,ze ma nic neboli a prsicka sa mi pacia tak ako su a nemenila by som ich za ine,uz nechcem operaciach ani pocut....operovana som bola tiez u Svehlika ,zvazovala som chirmed su tiez velmi dobri a sikovni , cena bola trocha vyssia ,len som mala urcity fin. rozpocet a u Svehlika to bolo fin .vyhodnejsie, tak som to riskla a nelutujem.Zaujimave je ze v chirmede mi chcelidat rovnake velkostou imp.420,ze vraj to nie je taka vyrazna asymetria,lekar mi vtedy rozpraval ze vraj nie je dobre mat nerovnake imp. atd.,ze nie vzdy budu prsia identicke atd ...no nic to len tak mimochodom,treba aj viac konzultacii aj u inych lekarov,vsetci su dobri a potom sa rozhodnut.

Sofinka_77

Pri skuske sa mi tie prsia zdali naozaj velke (ale bude to aj tym, ze som tam predtym nic nemala), avsak mala som prave VS push upku.. teda prska okolo 400 ml by mali byt podla mna uuplne oki. Ide aj o to, ze tam, kde pracujem, musim vyzerat reprezentativne a urcite nie vulgarne... Rez budem mat cez pazuchu = gule :)

Baby, chcem sa opytat - komu mam napisat, aby som dostala pristup do galerky ?

tina691976

ajmne doktor odporučil 400ml sám povedal že pri uzkom vrchu to už dobre nevyzerá mala som obavy že my to bude málo ale ked som vydela v galerke baby spodobnou postavou tak ak všetko dobre dopadne budem spokojná už rátam dni ako deti pred vianocami ešte ich má 10 :) teším sa aj sa bojím