Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

tina691976
ja som nejedla ani nepila ale sestricky ktora je na operacke som sa pytala ci aspon zuvacku mozem a povedala ze mozem ale ze ma z nej bude smadit, takze este 2hod. pred opkou som zula zuvacku :) a vody si trocha chlipnes ked ti daju zapit naladovku(ak davaju)
Tak vela stastia, drzim palce:)

tina691976

žienky čo už máte po opke ja mám operáciu poobede tak sa chcem len spýtať že nesmiem jesť a piť šesť až osem hodím jesť problém nieje len stým piťím ako možem aspom cukrík alebo ak máte stým nejaku skusenosť ako to dobre zvládnuť dakujem už vopred

bittersweet

Nena1 velmi dobre si to napisala a ja takto uvazujem aj v suvislosti s nizsou postavou, mam do 164cm a ak by som raz pribrala a mala este aj prsia velke, myslim ze by som bola ako mala gula:)

Tomyum1 vidno na foto, kde mas vacsi kus postavy, ze nemas bomby, ak sa ti bude chciet tak mozno pridaj nejaku foto postavy aj v obleceni a co najvacsi kus:) to najlepsie ukaze. Ja sa tiez snazim nejako krkolomne sama odfotit a vzdy to dost divne vyzera a muz by ma neodfotil, lebo s tym nesuhlasi:)))

bittersweet

Nena1 velmi dobre si to napisala a ja takto uvazujem aj v suvislosti s nizsou postavou, mam do 164cm a ak by som raz pribrala a mala este aj prsia velke, myslim ze by som bola ako mala gula:)

Tomyum1 vidno na foto, kde mas vacsi kus postavy, ze nemas bomby, ak sa ti bude chciet tak mozno pridaj nejaku foto postavy aj v obleceni a co najvacsi kus:) to najlepsie ukaze. Ja sa tiez snazim nejako krkolomne sama odfotit a vzdy to dost divne vyzera a muz by ma neodfotil, lebo s tym nesuhlasi:)))