Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

RUSH

Mam dnes 3den po operacii,co sa tyka velkosti,dala som si poradit lekarom,a som velmi rada,ze som nesla do niecoho objemnejsieho,a ostala som pri jeho navrhu,tiez som videla prsniky prehnane,akoby nacpane ponozkami,posobi to skor odpudzujuco,v prvej rade treba zvazit esteticky dojem a prirodzenost,pred velkostou implantatov,ja mam 360 ml,na 170/55,do vykojenych slabych jednotiek ,k typu mojej postavy vyzeraju prirodzene,lekar musi byt aj "estet"a maju to aj v oku,ked s tym pracuju,predsa maju viac skusennosti a vidia vysledky svojich operacii.

dianad

Assaabloy,

A pisala, hovorila si o tom so svehlikom? Ja som sa ho na konzultacke presne to pytala - teda ze ked budeme davat rozlisne velkosti kvoli asymetrii aj napriek pouzitiu sizerov, ci sa v konecom dosledku memoze stat to, ze ten povodne mensi prsnik bude kvoli pouzitiu vacsieho implosu vacsi. A dr povedal ze nie.. Ale tiez sa toho obavam. A nemyslis ze sa ti to este usadi? Drzim palce..

Inak, vcera som teda hovorila so svehlikom ze namiesto 390 a 420ml chcem 420 a 450 a vobec nebol nadseny, tak zvlastne sa tvaril :)) co som si aj vsimla on vacsinou dava velkosti 360,390, 420.. Co myslite baby vy mate ake skusenosti s doktormi ked ste chceli vacsiu velkost ako dr navrhol?

peta79

Susy 1982
Úplne s tebou súhlasím. Minule som bola na jednej akcii,kde mali dve dievčatá urobené prsia,ktoré boli minimálne E-čka. No pozerala som sa či dobre vidím. Vypadala to,ako by mali pod kožou vložené futbalové lopty. Škaredé,nevkusné,vulgárne,umelé a hlavne sa na nich všetci smiali a chalani si robili s nich stale srandu. Vypočula som si za ten večer od viacerých názor a jednoznačne:hnus. Nikto nechce takéto prsia doma. Je fajn,ze sa to niektorým dievčatám páči,ale niekedy treba počúvať aj názory okolia,aby tatko aj ostatné nedopdli. Tiež si myslím ze záleží hlavne na tvare,aby to vyzeralo čo najprirodzenejšie a pekne. Dievčatá,niekedy je menej viac a myslím,ze je príjemnejšie keď nám okolie prsia pochváli,ako keby sme mali byť na smiech ;-) Ale to je tiež moj názor a 100ľudí-100chutí :-)

sashinka1985

Slniecko83

Jej len teraz som videla tvoju fotku, co si dala do galerky. Prsia mas velmi pekne, velkost si si vybrala super podla mnaani velkeani male. To, ze mas jeden prsnik trosku vacsi ako druhy, z toho si teraz nic nerob, vela bab tu pisalo, ze ked sa prsia usadia, tak nerovnost prs vidno omnoho menej. Uvidis ze ked sa ti pekne usadia, budu tip top a nejaky milimeter rozdiel nebudes riesit. Jamam tiez jeden trosku vacsi od druheho. Tiez cakam, kedy sadnu. Mas ich krasne, vytesuj sa z nich, kazdym tyzdnom ich budeme mat krajsie a krajsie.:-)

Susy1982

Lenkalili
asi sa ti fakt mali ked uz teraz premyslas o reopke,ja by som tomu nechala cas , pr.pushupky nie su trvale riesenie ale s nimi vyzeraju vsetky operovane prsia uzasne ,tak objemne.Ale ak chces reopku tak po 6mes. od op sa doporucuje od lekarov.Na margo stale riesenych velkosti implosov poviem len to ze nezlazi az tak brutalne na velkosi ale na TVARE poprsia,maloktore velke prsia svoje al. umele su esteticke,vescinou posobia umelo ,vulgarnre,smiesne,a staci si precitat prispevky zien v,,zmensenie prsnikov,,akoby velmi chceli mat take trojecky a nie balvany pre ktore beru analgetika od bolesti chrbtice ,ako im zavadzaju a bolia ich,o tom ze to pridava na vahe ani nehovorim .Nikoho sa tym nechcem dotknut,len vyslovujem svoj nazor...

Lenkalili

Dievčatá, hlavne tommyum1 lebo teba sa to týka - po akom čase po op je možné ísť na reopku? Ďakujem za info :-)

slniecko83

assabloy

Mne sa zdaju tie tvoje prsia tvarovo rovnake neviem aspon na prvy pohlad tak posobia. Mozes byt spokojna

angie77

nellyy

ahááá...tak keby si dala fotky ako to vyzerá, či to je moc viditelné, skôr by sme sa vedeli vyjadriť/ poradiť...ale ak ťa aj jeden pobolieva, tak ja by som to určite riešila...pravdupovediac fakt neviem čo to znamená keď je vysunutý z púzdra, či to môže mať nejaký zlý vplyv do budúcna a čo sa mohlo stať že jeden klesol... už musíš len počkať čo na to povie doktorko...budem držať palce