Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Nena1,r

vyborne si to vystihla. Ja suhlasim, vo vsetkom a musim priznat, ze zial po opke som pribrala 2kg, pricom vsetko sa mi ulozilo v oblasti pasa. V praci to posledny rok mam hrozne narocny v praci, k cviceniu ak, tak sa dostanem pomaly pred spanim a k tomu starostlivost o deti, domacnost.... jednoducho som z toho stresu nie uplne fit a odrazilo sa mi to aj na postave dost, ze hoci jedavam menej a zdravsie ako predtym, no zial stres uklada co sa da, bez cvicenia poriadneho sa to nezmeni. Cize momentalne by som mozno povedala, ze vacsie silikony by ten problem vyriesili hned, ale pokail zamakam na sebe vo fitku, tak bude ta postava dobra hoci aj keby mensie kozy boli. Najma tie kocky, co este planuju babatko, tak podla mna po kojeni pojdete na reopku, aj telo sa mozno trosku zmeni. Rozhodne by som si to nechala rozlezat v hlave dlhsie ako polroka po zakroku. A este kocky, nezabudajte, ze sice 100ml znie viac, ale az taky mega rozdiel to neurobi. Cize ked niekomu sa zda 400ml malinko az na tolko, ze by okamzite na reopku chcel ist, tak nepomoze ani 500ml.

Nena1

Susy1982
velmi pekne a rozumne pises... Diecata, kocky, nezabudajte na jednu velmi dolezitu vec. Teraz ste mlade a stihle. Velke prsia su krasne a eroticky pritazlive vtedy, ked mate stihly driek. O par desiatok rokov take nebudete, cest vynimkam. Budete mat tuk na bruchu a velke kozy. Tuk sa uklada aj na prsiach. Nezabudajte a predstavujte si to, ci ste schopne si svoju figuru zachovat po cely zivot. Ja som bola stihla, mam 3 dospele deti a poviem Vam, ze som vo fitku 4-5x tyzdenne, aby som svoju postavu mohla iba zachovat. Pozrite sa von, na ulicu a ukazte prstom na zenu, ktora ma velke prsia, ale zaroven je objemnejsia, ci sa Vam to paci a ci toto chcete...Bohuzial mna reopka caka, ale nie z dovodu velkosti, ale komplikacii. A este jedna vec ma napadla... starsie zeny s mensimi prsiami posobia mladsie ;-) Len tolko. Mozno Vam pomoze aj moj nazor. Drzim palce!

tomyum1

cafte baby, pre tie ktore pozerate moje fotky... nebola som na reopke kvoli velkosti ale kvoli asymetrii... a dr dal okruhle lebo sa mu s nimi lepsie pracovalo v mojom pripade... na foto vyzeraju ako velke lopty ale nazivo dost inak, v podprde a tricku si nikto ani nic nevsimol... no a uplne rovnake samozrejme nie su... dolezity je povodny zaklad...

cukricka

All.

Ahojte. Som treri druhy den po opke a v lavom ptsniku citim take pichanie a palenie ked sa hybem. Nie je to tam kde je jazva ale tak skor ku pazuche. Navonok vyzera rovnako ako druhy. Je to ok? Mam si na to nieco natriet? Davam si ladove obklady stale.

Lenkalili

katuss25 to som rada ze v tom nie som sama napiš mail ja ti napisem, ja mam s priezviskom tak nechcem tu zverejnovat :)

katuss25

lenkalili all vsetky kočky:ja mam 555ml anatomi na mne su uplne akoby som sa narodila z nimi mam malo niesom spokojna mam dekolt ako pred i ked dole prsia.. som mala nula nic aj napriek tomu ze mam 2 deti a teraz 33r chcem ist do toho opat..ked som videla foto tomyum... niektore ste pisali balony nie podla mna prsia mojich snov...takze pockam... a idem do toho... niesom ziadna vyzyvava baba niesom skareda ani nie nejak sebavedoma... ja viem co chcem a tuzim po velkych prsiach tie co idete do toho anatomicke vam to nedaju velky dekolt prirodzene klude popisem...lenkalii taka som rada ze niesom jedina i ked dufam ze ma to prejde prve momenty bez opp podprdy...chyba mi dekolt:-(