Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

Sofinka77

Ahoj ja mam 167cm mala som cca 54kg pred opkou.. dala som si 360 gule vysoky profil a mne sa zdaju mega velke (ako jednej z mala)..som cca 4-5 mes po opke:)

Nena1

Staci sa zaregistrovat na oficialnej stranke VS. Tovar Vam dorazi aj z USA. Ked si vkladate konkretny tovar do kosika, je pri podprsenkach aj pomocka cislovanie USA-VB-EU. Staci rozkliknut...Budete platit postovne, popripade aj clo. Zalezi v akej celkovej hodnote je objednany tovar. Vsetko sa docitate na ofic.stranke.

Sofinka_77

Petka, ja osobne som velmi velmi spokojna, jedina podprda, ktora mi prsia da ako tak k sebe a spravi nejaky "objem" vo vystrihu :)
vec sa ma tak, ze stale zneuzivam niekoho, kto tam ide alebo sa prichadza na slovensko na navstevu z usa, ze mi to kupuju tam :(
cislovanie je ine - normal nosim 75 B alebo A, VS mam 34 B
ale niekde na FB som tusim videla stranku, kde to niekto objednava

cukricka

Ahojte. Tak uz mam po. Rano ma operovali. Mam 420ml a zdaju sa mi dost velke. Vysku mam 172 a vahu cca 62kg. Citim tlak na hrudi ale inak fajn celkom. Len sa mi toci hlava ked musim vstat. Tesim sa ze uz to je za mnou a dufam ze prestane boliet coskoro :)

peta79

Sofinka 77
no ja som už mesiac po opke :-) si s kvalitou spokojná? je to cca. také číslovanie ako u nás? objednávaš priamo cez stránku: -odkaz odstránený- ?

nellyy

angie77

nie nie s doktorom som ešte nebola,viem, že on je úplne fantastický odborník a presne povie čo a jak. Musím k nemu ísť cca za mesiac na kontrou a potom pokecáme.
Ja som skôr chcela počuť váš laický názor čo by ste robili a poradili.
Že je kúsok vysunutý z púzdra ma upozornil iný lekár pri úplne iný type vyšetrenia.

peta79

ahojte kočky
chcela by som sa opýtať,či máte niektorá skúsenosť s objednávaním podprseniek a plaviek značky Victoria's Secret a či ste spokojné? ak áno,cez akú stránku si to objednávate a aké máte skúsenosti? Dík :-)

assaabloy

tomyum1
dakujem uz som ti napisala :)

Slniecko83
mne sa to celkom neurovnalo ale az tak to vididelne nieje to, ze ten prsnik je posunuty, skor mi vadi ze tie prsniky niesu rovnake :(
bittersweet
ahoj ak mas asymetriu iba malicku neboj sa nic to bude ok! super ze mas rovnake implantaty. je mozne ze prsna ryha nebude rovnaka, ale to nieje ziaden problem. nemame prsia rovnake, ako citas, aj tie svaly su inaksie, takze u mna a u Slniecko83 zase posunuty prsnik kvoli svalu. to vsak je taka vec, ze ked sa prsia usada to nieje tak vidiet. len nech ich mas pekne rovnake a nech mas opku bez komplikacii drzim palce urcite budes spokojna :)