Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

cuculka...jaj tebe rana, tak to je asi ten lepsi pripad, ona ma zapaleny cely prsnik, som zvedava ako to dopadne, lebo ja sa tiez chystam v aprili mam termin a teraz ked som videla jej prsnik, mam obavy, ale dufam, ze jej to dopadne dobre a ze sa jej to bude hojit.

evellina

cuculka....a po kolkych dnoch alebo tyzdnoch sa ti to stalo???..myslis tym rana cely prsnik alebo len rana, kde to bolo site, lebo ona mala implose vkladane cez bradavku a prsnik je cerveny viac z hora

cuculka

Susy
Dakujeeem:)))

Evelina
Ahoj mne sa zapalila rana.. dostala som antibiotika a vytlacil mi lekar tekutinu z rany a vyliesilo sa:) hned na druhy den mi bolo lepsie

evellina

All...baby chcem sa opytat, moja znama je teraz asi 6 tyzden po operacii a teraz jej v pravom prsniku zacali bolesti, opuch, je taky cerveny a teply, cize asi zapal.Dostala antibiotika a teraz caka co bude.Mali ste to niektora po augmentacii???...

Susy1982

Cuculka
push up mozes po 3 mesiacoch ,mne osobne to bolo prijemne nosit myslim to tak ze ma nic netlacilo po pol roku od opky,obcas si dam ,extra mi to nechyba ,iba ak chcem super dekolt...moj lekar povedal ze doprucuje nosit push up lebo vytlaca implose hore a tym padom klesa riziko poklesu implosa....

Sashinka
pekne prsicka ani naznak umelosti akurat k tvojej postavicke..