Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka311

bola som v galerke pred.4r.ale uz neviem heslo,a urcite sa to uz zmenilo cele,mozem sa tam dostat ??rada by som kukla aj nos.. dik

bianka311

bola som v galerke pred.4r.ale uz neviem heslo,a urcite sa to uz zmenilo cele,mozem sa tam dostat ??rada by som kukla aj nos.. dik

tina691976

to nevadí ale aspom máš aj jeden probblém vyriešený tuk je preč a to je tiež super a prsia su ako bonus aj ked nie navždy ale budeš druhým vedieť poradiť čo a ako držím palce nech si spokojná

doka

nie,cena je konečná,za túto cenu to robí Fakultná nemocnica v Nitre-plastická chirurgia-primár MUDr.Bakoš Peter

doka

momentálne celý zákrok liposukcia+lipotransfér+pobyt+anestéza ma vyšiel na 350€,ináč cena sa pohybuje od 2900€ vyššie...

doka

liposukcia je bolestivejšia-ale určite sa dá vydržať-čo mi max. vadí sú tie nohavice :(, som zvedavá,ako dlho ten efekt vydrží-hoc mi povedal,že aj niekoľko rokov a ked bude treba,tak sa doplní