Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Doka
je to fakt super,ze aj takto sa to da,v nasej galerii doposial nemame kocku co ma tukom zvecsene prsia,uvitali by sme ak by si niekedy mala chut pripojit svoje foto do galerie.Ak by si nevedela ako to funguje pripomeniem ze je po prve ,,nute ,, co najviac pisat a po druhe foto pred zakrokom a foto po nom bez hlavy poslat na - galeria@zoznam.sk,mailom spetne obdrsis dalsie instrukcie,prajem vela radosti s prsickami ...

doka

Ahojta baby,
tak aj ked nie som silikonová-pripájam svoje veľké nadšenie-dnes som bola na kontrole a prvý krát videla svoje cicinky :)-doteraz som ich mala zafačované-bože ja som tak šťastná :)),že by som hned vhupla do plaviek :)),odporúčam každej-či už silikony alebo tak ako ja-neskutočne to zdvihne sebavedomie a 100% to stojí za to!!! Ak by som mala ísť znova,neváham ani sekundu.Som 3deň po,bolesti mám,ale ked pozriem do zrkadla a verte,že som tam každú chvíľu :) tak tie bolesti sa dajú vydržať :).Ćo mi vadí,su tie elastické nohavice po liposukcii-ale stehienka ako od sochára :)) jupíííí,držím všetkým palce a rozhodne do toho chodte :))

marikamarika

Doka

Ahoj citala som tvoje prispevky, no super gratulujem k prskam aj k liposulcii, uz som o tom pocula a videla v telke ale nepocula som o nikom kto by si to realne dal,som rada ze di nam dala vefiet, aspon sme vsetky informovanejsie a hlanvne je ze si spokojna.ak by sa ti chcelo mohla by si dat dakedy foto do galerky rada by som videla ako to vyzera..a co sa tyka rekonvalescencie ako to prebieha? Ako rychlo by sa ti to malo hojit?

marikamarika

Tinizmus

Ahoj ja sice este nemam po ale viem ti povedat ze Cuculka moja sestra tovriesila cez pn, bola doma okolo 10 dni.

marikamarika

Henka, Sashinka
Jj 27.2 ma to caka a hej Heni presne viem coho sa bojis tiez mam stres z toho neznameho neviem co ma caka atd..akurat kukam na wau plastickeho chirurga :)

marikamarika

Sashinka, Slniecko
Ahoj kocky prsatice, no ja to mam 27 a idem prva..uz sa mi to blizi,vyzera ze uz som na tom celkom fobre zdravotne, citim sa fajn lieky neberiem uz ziadne, a dala som di celkovu ocistu. Nechty gelove su fuc, kavu uz nepijem, kazdy den si odstavujem cviklu s jablckami, pomarance atd...:) aby som este nakopla imunitu po tej chorobe...co vy ako prska secko oki? Uzivate si ich jak treba :)

Henka88
Ahoj kocka ty si to podstupila vcera ze, ako sa mi mas vsetko prebehlo oki? Co prska zatial spokojna?

Bittersweet
Aloha moja no co tak u teba uz stres stupa? Pomaly sa na to zacinam zameriavat aj ja, uz normalne si davam pozor kam idem aby na mna niekto nepreniesol nejake baktrrie :))) psycho uplne psycho a ja ze sak mna sa taketo blbosti netykaju a hen dosrana som uz ked idem do obchodu :)))) dnes si idem po vysledky predoperacnych vysetreni tak som zvedava dufam ze dobre dopadli aj po tej chorobe..dam potom vediet

Tinizmus

ahojte slecny :)
chcela som sa opytat tych, ktore uz maju po - riesili ste nietko cas, kt. nepracujete kvoli opke aj klasickou PN? Ci iba dovolenkou ?

Susy1982

Bianca311
ak si predtym bola v galerii a nevies si spomenut tak skus v historii svojho emailu najst mail od galerie tam by si mala najst vsetko co potrebujes,myslim ze sa nezmenilo nic a ak aj tak nasa spravkyna galerie zajacik ti pomoze ale aby sa overilo ze si kedysi bola al.si v galerke,skus trocha popisat kto ta opeoval,aku znacku imp.mas,a ....

tina691976

žienky čo už máte prsíčka ako dlho u vás po opke pretrvával pocit napnutosti v prsiach ako keby vás malo rztrhnuť