Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

katus1
ja idem k svehlikovi asi 11-12-13 marca tiez zo zahranicia, skoda ze nemas ten isty den, to by sme sa tam stretli :) lenkalili ma krasne prsia ta ma tiez iba cerstvo po opke. a kedy ides na opku? ak budes mat rovnake implantaty tam by nemal byt problem ziaden, si myslim.

lauritania

Lussinka a baby čo vas to čaka tento týžden , držím silno palce ! ja sa budem pripravovať o týžden ! pište potom hned ako sa vam bude dať že ako sa citite !!!

Lussinka

Ahojte dievčatá...Ja idem zajtra poobede na Augmentaciu k Dr. Pikulovi...Idem si dať 350 ml okruhle pod sval... Myslite na mňa a držte palce...Vaše príspevky mi pomohli...Po vlastnej skusenosti, prispejem aj ja...Majte sa :)

katus1

assaabloy

Viem mas pravdu, tazko je radit :-( no teraz som pozerala aj fotky co ma cukricka a ta ma tiez nejak bradavky asimetricke.Tak neviem ci ona mala tiez nejaku asimetriu.Ja idem este len na konzultaciu k nemu 10.3 som objednana a tiez to mam komplikovane, pretze zijeme v zahranicí a je to tazko takto vonku planovat ci dovolenku ci termíny u dr , vsak vies sama, citala som ze aj ty zijes vonku

assaabloy

katus1
tazko povedat nechod a chod.nemas ziadnu asymetriu takze nemala by si mat ziadne komplikacie. ake ti navrhol a kedy mas opku?