Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

assaabloy

No super ze tak rychlo sa vybavia tie predoperacne, tiez tam chcem ist na tu kliniku, kedze tu dr nemam ziadneho.Prosim ta a kde si si dala robit sono prsníkov ? TAkze vidis aj Cerven by to riesil rozdielnymi implosmi, tak kto vie, kde nastal problem :-/

hostelica

tak uvidis,drzim ti palce, ja som teraz trosku na pochybach ale uvidim po konzultacii

katus1

ythyl

budem ti vdacna za fotecky :-) mne sa tvoje prsia pacia, trosicku ak budu blizsie budu dokonale, ta pushapka to urcite spraví , ze budu blizsie :-) Tiez si nemyslim zeby si robil zle svoju robotu, ved su tu kocky od neho co maju pekne prsia.Ale mozno na nejake vacsie asimetrie neni este tak vymakany ako napriklad dr Cerven.
No uvidim co bude na konzultacke a podla toho sa rozhodnem :-)

assaabloy

katus1
tak ja som bola vo stvrtok na konzultaciu a dalsiu stredu bola opka. fotky som mu poslala predtym emailom. predoperacne boli hned urobene vo stvrtok on ma poslal do kosic na kliniku a ta klinika poslala hned jemu to bolo velmi rychlo na klinike som bola si 20minut. takze toho sa neboj nic :) budes objednana v pohode to pojde.

dievcata cerven mi tiez pisal ze pravdepodobne by to riesil s rozlicnymi implantatmi..ale tazko povedat ako by to bolo ''keby'' lebo nakniec on ma neoperoval.

ythyl

assaabloy,

urcite daj vediet,ze co ti dr.napise a najvacsia sranda je aj to,ze dava male implose,cize ty co mas,nie su nejako extra velke na to,aby sa posunuli,pripadne popadli :/

ythyl

katus 1,

mojka pofotim sa ti uz urcite:)ked mne sa tie moje cecky nepacia,tak nemam ani chut si ich fotit;/ neboj sa,pojdes na konzultacku a uvidis:)teraz to neznamena,ze dr.si zle robi svoju pracu,neviem v com to tkvie:/

katus1

cukricka
Ahoj, no prave som nevedela ci si mala asimetriu, lebo prvu fotku co mas este pred opkou mas len z boku.Prsia mas tiez krasne spravene akurat sa mi zda aspon teda na fotke, akoby si mala jednu bradavku nizsie ako druhu.Ale mozno sa mi to len zda, ze je taka fotka, ty to vies urcite najlepsie :-)
Ja poznam jednu kocku osobne co bola u Svehlíka a je velmi spokojna, aj ked prsia som nevidela.

cukricka

tak uvidis ,ja som teraz trosku na pochybach ale tak uvidim po konzultacii

ythyl

lauritania,

este len mam v maji konzultacku u neho na nos,tak dufam,ze opka nebude o rok v maji,ale viem,ze sa da zavolat a da sa chytit aj skorsi termin:) baby co volali v septembri,tak mali majove terminy na konzultacky,ja som volala pred mesiacom a tiez som dostala termin na zaciatok maja,niekto sa im uvolnil,tak fajne :) ale mne to nesuri,ale keby to bol taky februar-marec,tak akurat,nepohnevam sa:) ty sa hlavne drz s tvojou kombinaciou operacie, ja som mala take fajne tabletky na spanie,ze som spala ako babatko,take asi aj tebe bude treba,len ani neviem ako sa to volalo:/

cukricka

Katus1

Ja som nemala ziadnu asimetriu ani nemam. Na fotke to tak vyzera iba. Ale je pravda ze lave prso mam opuchnute viac na boku aj malu modrinku tam mam tak asi preto. Dufam ze sa to pekne usadi. Dr. Svehlik je uzasny a profesional. Verim ze robi svoju robotu najlepsie ako vie.

katus1

assaabloy

No skoda, ze sa takto minieme , isli by sme na kavu :-) JA este nemam termín na opku, ja mozem jedine v septembri, manzelovi potom zacina zimna sezona a to sa domov nedostaneme.Takze ja si to s nim musim vybavit presne na nejaky urcity den, este aj predoperacne musim stihnut nejake dva dni pred opkou.Ty si ako riesila predoperacne? Tiez si bola doma par dní pred tym a vybavovala si vysetrenia? No ja budem na teba mysliet, ze co on ti povie a ako to bude riesit

hostelica

katus1

ano presne tak 31.3. mam naplanovanu operaciu...Len som sa teraz trosku zlakla podla toho co sa tu piše,hadam to dopadne dobre,lebo aj ja mam trošilinku väčšie/menšie prsko jedno od druheho.Ale je to len minimalny rozdiel