Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

jakarinka
my sme cervena spominali ale v ziadnom pripade nikto ho nesudi ani ythyl naneho nepovedala nic zle. nech si ostatni ludia hovoria co chcu. tu temu ani netreba riesit. kazdy vie, ze je odbornik

lauritania

assabloy - to je oki , ...ale to su tie reči : " jedna povedala " no pravda je že jeden čas pil , no vtedy nepracoval a je chvalabohu z toho von , je tomu niekolko rokov /5-8/

jajakarinka

Lauritania....uplne s tebou suhlasim je to naj odbornik a ako clovek je ludsky ustretovy a ma srdce na pravom mieste ja osobne nedam na neho dopustit .... ythyl.....prosimta ak cloveka osobne nepoznas tak ho nesud nik nema pravo sudit cloveka podla reci a toho co pocul ja nedam na neho dopustit ...pretoze ho osobne poznam ako odbornika a ako aj rodinneho priatela .....

assaabloy

lauritania
ako som pisala nemozem zato co som pocula, sama obdivujem cervena jeho pracu vidim takze ja mam na neho svoj nazor a aj lutujem ze som nesla k nemu na opku. v mojich ociach jednoznacne profi.

mahulienka

assaabloy
dakujem, si zlata:)
No je mi velmi luto, ze tvoja operacia nedopadla podla tvojich predstav. Citala som, ze to ides s doktorom riesit, tak ti drzim palce, aby sa to vyriesilo k tvojej spokojnosti. Budem rada ak das vediet ako to dopadlo s dr.

lauritania

ynthyl - čo sa týka dr. červeňa , ja poznám už roky doktora a velmi dobre . Takže čo sa týka pitia : nepije , je zarytý abstinent , ale je pravda že pred niekolkymi rokmi mal problém s pitím a vtedy dlhodobo nepracoval a bol na liečení , n liečenie uspešne zvladol a patrí k špičke plastických doktorov nielen na Slovensku ...
čo sa týka zaúčania doktorov - každy plastický chirurg musí mať pri sebe pomocníka , a je normálne že mlady doktor sa nejak musi zaučiť. žiadnu červeňovi prácu nerobí iný doktor ani len asistent .. dr. Koperniech ktoý sa zauča pri dr. červeňovi mám aj rôzne iné stáže a má pred sebou velmi dobru buducnosť. Ano na operačke asistuje , pripadne niečo zašije , pomaha ,ale samotnu pracu nerobí ...

Sandritta

Janas86

No tak to Vam je potom super :) ja som hned zo vsetkeho unavena, uz som z toho otravena, furt chodim zhrbena, neviem sa ani vystriet....
A ako vidis v tom skafandri, ze sa prska usadzaju? Ja furt kukam, ale nevidim ziadne zmeny :(
Myslela som tu trubicu co mas pocas opky a dycha za teba. Kamoska mi hovorila, ze ona niekedy moze podrazdit hrdlo a potom Ta drazdi na kasel. Ona mala z toho tiez kasel...
A uz ani necitite tlaky pri zmene polohy?
Baby tak to mozte byt ozaj stastne, ze sa takto citite :))) aj ja chceeeem :)))