Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lo Tina........no ja som sa uz pofotila .....len lutujem ze som sa neodfotila aj pred mastopexiou :-) ale ako som pisala boli krasne len ako som velmi schudla za velmi kratku dobu tak mi neostali ziadne prsia :-)

assaabloy

Titten
ahoj ja som toho nazoru ze to tak bolo od zaciatku, akurat ze teraz to vidiet este viac. nemam pocit zeby sa mi nieco v prsniku tak posunulo..ja neviem sama som z toho uz magor

henka88

all
pred chvilou som dala dole tu bandaz, v ktorej to vyzeralo ze som ako slon, a v tej podprde to nevyzera na opuch a ani take velke, co som rada :) lebo s tou bandazou som bola obrovska. teraz je to akurát. len ma trápi to ľavé prso, kedze teda nevyzerá opuchnuto, že či sa nemohlo nejakých spôsobom trochu posunúť,

Titten

ahojte, priebezne vas citam, ako sa mavate.

Assaabloy, ja mam pocit, ked pozriem tvoje foto, ze tebe ani nie zeby asymetria vystupila, ale ci ti nepoklesol lavy prsnik. Ved tie prvotne foto po opke, ja tam nevidim absolutne ziadne rozdiely, prsia krasne a identicke, potom co si schemovala, no, s tymi ciarami, dajme tomu,a le stale to nie je take vyrazne, ako na poslednych foto. Myslis, ze nemohol ti jeden prsnik poklesnut, ze nejako to z kapsy ten imlos vyklzol?

henka88

ythyl
ty si kolko po OP? ze ci sa usadenim prs ta medzera nejako zmensi alebo zjemni. Ja kukam do podprdy a tak mam tam medzeru poriadnu :)pri tom dr. ked ma kreslil tak to na taku nevyzeralo a teraz mam prsia tak naboku, co by mi nevadilo, keby sa drzali aj v strede. Ale som 3den po, a nevidela som si ich,az dnes som trochu nakukla zhora.

henka88

sandritta
tak ja som mala velmi bolave hrdlo po narkoze, a hlavne s ami strasne robia hlieny a neviem ich vykaslat lebo sa to neda, to ma udrie bolest ako hrom.
tiez ma boli pri kazdom pohybe a chodim zhrbena niekedy si dokonca tie prsia drzim :D uz sa snazim ako tak sama zdvihat zo sedu ale dost to boli este. takze tiez to nemam take hrave ako niektore :)

assaabloy

lauritania
ja som uzivala Flector, ten mi tu na fore baby poradili, ajked lekar hovoril ze to nezaberie, skutocne pomahalo, potom som uzivala aj Nalgesin S

assaabloy

:) tak tak ''jedna povedala'' :) kazdy sme nejaki, pracu robi perfektne a to, co clovek robi v osobnom zivote to je jeho vec. inak ani na mojho chirurga nechcem nic zle hovorit iba ma mrzi ze moje prsia niesu tak ake ake mozno mohli byt.
jaaaak ja lutujem ze som nesla k cervenovi

lauritania

baby , a máte skusenosti s nejakými silnými liekmi od bolesti - po operácii ? ..kedže ma čaka dvojitá operácia tak už mam nachystané lieky na predpis Zaldiar - je to kombinacia tramadolu a paracetamolu. pevne dufam , že mi to bude stačiť , potom je silnejší už len samotný Tramal , a to je svinstvo ..