Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

assaabloy

ja som na nete nasla nejaku dr co robi sono prsnikov sukromne za nejakych 15 eur a ziadne cakanie, takze isla by som tam.Takze si isla len na sono a potom na kliniku tie predoperacne, nikde inde netreba uz ist? JAsne mas uplnu pravdu, vsade je riziko, uz len to, ze ideme pod narkozu :-/

katus1

cukricka
tak potom super ze ich mas rovnake, to na fotke potom skresluje, kedze si to krivo vyfotila :-D
A ty si spokojna s velkostou ? Ty mas aku postavu, teda vysku a kg ? Lebo mas ich take akurat, tiez by som take brala :-)takze 420ml urcite

assaabloy

katus1
proste sa to stalo, ale nejako to dotiahneme do poriadku :) sono som mala urobene v nemocnici 7.50 zato ze ma zobrali hned a europsku karticku som mala ale trebalo mi odporucanie od gynekologa.mas to zmaknute tiez rychlo :) kludne napis ak budes potrebovat radit. toto som mala megarychlo zbehane :) neboj sa nic lekar skutocne nechce robit nepekne prsia, ale asi nie vzdy to je stopercentne a vzdy je riziko, na ktore nas lekar upozornil takze je to v pohode, proste riziko mas vsade so vsetkym ale verim ze bude vsetko dobre :)

katus1

Tinizmus

nieeee nieee urcite tu nestresujme,ja tiez inac nechcem ist pod 420ml
a u koho si bola este na konzultacii?

cukricka

Katus1
Posielala som aj foto spredu ale neviem preco tam nie je. Ked sa fotim sama asi aj stojim tak nakrivo lebo pred zrkadlom normalne to tak nevyzera. Aj frajer vravi ze su rovnako. Som este len dva a pol tyzdna po tak musim len cakat. A btw. Ja by som si nedala vacsie :) dohodli sme sa na 390ml ale nakoniec som v den opky povedala 420ml a mam :)

hostelica

katus1

vdaka, ja myslim pozitivne :D musis aj ty...

ozaj k tomu SONU sa chcem aj ja spytat, staci mi to zacat vybavovat dve tyzdne pred operaciou? alebo na sono je potrebne sa skor objednať? Ci to vobec stiham a ci ma niekde zoberu tak na rychlo.

katus1

A vies aky si mala obvod pod prsiami pred opkou? Ty mas asi nizsiu postavu aj si chuducka ze ?
Lebo ja mam dost siroke ramena aj boky a pod prsiami mam az 80cm , tak si myslim ze mne by mohol dat aspon tych 420ml.Urcite nechcem nejake bomby ale ako si napisala na kazdej to vyzera inac, kazda velkost.NA niektorych kockam mi mensie pridu za vacsie a zase naopak.Ale kazda od Svehlika po opke napisala ze urcite by si dala vacsie

Tinizmus

katus, assabloy, hostelica
Baby,ked vas citam,jezia sa mi chlpky na krku :od strachu ( ku svehlikovi idem na konzult 14,3 a opku by som mala mat zac aprila...ja som vadakabohu idealny pripad (podla dvoch konzultacii) lebo som uplne nez asimetrie,je tam aj zlaza a nie som vychudnuta na kost a bez hrudnikovej vady..a ze svehlik dava male implose...no pod 420 ml nejdem :D tak sa tam mozno uvidime :)

assaabloy

ythyl
suhlasim s tymi velkostami, nedava ich velke, ale zase je na nas aby sme mu ukazali nasu predstavu a tiez na kazdom to ukaze inak. ja by som isla do vacsich velkost mu vsak nevycitam, to som mala riesit pred opkou riadne.ale vtedy som nemala predstavu.
Katus1
...priklon sa k vacsim ak budes vahat, alebo ved napis porad sa ale odporucam vacsie ythyl to vystihla tiez. ono ajtak nebudu mega velke prsia pokial mas cca 400+ to fakt je individualne. ja pri 375/325 mam velkost 75/C a Dcka pri push up isto by som brala vacsie. ale hlavne nech je to bez komplikacii :) a bude vsetko ok