Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janas86

tina69....

ahoj aj ja som dnes 7 den od opky.... jasne rano su tlaky pri vstavani lebo pri spanku si prska zviknu pri lehu. ja som mala nakazane na 6 den sa cela osprchovat a dali mi nove lepky tak pekne po vysuseni prelepit na novo a podprdu mi mamina oprala ja som lezala na chrbte a cakala na nu...susila ju aj fenom aby rychlo bola sucha :-)
ja mam to iste bradavky v poho ale zo spodu su take necitlive asi preto ze aj tie rezy a tak....
inak vsetko v poho robim, nemala som ziadne opuchy ani nic. kto ta robil?kde si bola?
daj vediet ze co ti povedali na kontrole. lebo ja idem az na 14 den na stehy :-)

tina691976

ahojte ja som tiež 6 den po opke mám stále opuch a pocit najme ráno ako keby mali explodovať potom ako sa rozhýbem to prejde najviac ma hnevá ked manžel ide do posilky a ja musím sedieť doma nečinnosť ma ubýja bradavky cítim v pohode ale ked si poškrabkám spodok prs tak ako keby boli necitlivé neviem či je to ok zajtra mám prvu kontrolu prsia mám polepené lepiacou páskou pod ktorou to svrbý ale nechem to trhať dole bez doktora najhorší je spánok nedá sa mi vobec spať na chrbte tak sa len obraciam na boky spanie je moja nočná mora už týžden

bittersweet

Sandritta a teba kde operovali? No ja tiez dufam ze vsetko dobre prebehne. Dakujem za podporu! Tiez nosim cisla ako ty, som drobna a utla a verim ze toto bude to moje optimum:) daj skoro fotky som zvedava!:) aj ja mam zaklad nic, sa mi odkojilo aj to co tam bolo:)

Sandritta

bittersweet

Tak to Ti budem drzat palce :) Neboj sa, zvladnes to. Ked som to zvladla ja, tak to zvladne kazda! Ja som strasna citlivka, zle znasam bolest, vsetkeho sa bojim. Doteraz sa cudujem, ze som sa na to vobec dala :) este rano pred opkou som na klinike plakala, ale dali mi naladovku a uz bolo dobre. Narkozy sa vobec bat nemusis, ja som sa jej bala najviac, ale nemusela som. Pekne som zaspala a kludne bez bolesti sa zobudila, potom narkoza vyprchava, ale to Ti hned pichnu analgetika.

Ja som chcela tiez prirodzene, aby som potom zapla saka aj bluzky, vrchne satstvo mam tak S-XS, zaklad bol asi polky, nic moc....

Nechaj to na doktorovi, oni to maju v oku a hlavne na sale vidia co sa da. Mne povedal, ze ked uz je to total nafulovane, tak trpi aj okolne tkanivo, ze sa skor stensuje... Mne potvrdil ze mensi implos je v urcitom smere mensie riziko. Na druhej strane, uz ked som to vsetko podstupila, tak by som mozno brala aj tie vacsie :) ale tak neviem este ani ako tieto poriadne vyzeraju, tak uvidim najskor... :)))

doka

MIMAH,
ja som týždeň po opke,zatiaľ som moc spokojná-ale je to krátko-mne tiež povedal,že časť sa vstrebe-no musím povedať,že košíky z podprdy pred sú mi malé :),ale pôjdem ešte raz-v máji-ja som videla pani-reál!!,ktorej zobrali prsník a touto metodou jej vymodelovali nový-pýtala som sa jej,koľko krát to podstúpila,takže 5x-ale fakt-výsledok viac než fantastický,ja som pôvodne chcela silikony,ale po sone mi odporúčil toto-povedal,že mám veľa nevyplneného miesta medzi žľazami tak ma prehovoril-taktiež problémové miesta stehna a boky :)-tam ma odsal-zatiaľ tam mám ešte mini stehy a nosím tie nohavice,ked idem do sprchy-musím povedať,že koža je pekná,hladka,napnutá-tak dúfam,že tie diery sa mi nespravia-aj ked-ja vo svojom veku mám aj miernu celulitídu-takže asi by to nebolo až tak vidieť-neviem,robili mi to kmeňovými bunkami-a zákrok ma stál so všetkým-narkoza aj pobyt 350€ !!!

bittersweet

Sandritta aha ty si uz po, ja idem len vo stvrtok na op a strasne sa bojim:) nechcem moc velke prsia, take prirodzene a toto by mohlo splnat kriteria. Ja tiez mozem mat aj viac, ale pre mna je dolezite nech to nie je velke. Skus si zohnat to heslo, podla mna je to pekna velkost, male to mat nebudes, aky si mala zaklad? Odpuchnutie je individualne tiez, mozno to nemas moc navrete cize ubytok bude minimalny.

Sandritta

bittersweet

Ano, mam mentory stredny profil, mohla som mat este 350ml VS, ale nechala som to na doktorovi, ze uvidi na sale co tam lepsie "zapadne" :) Som este len 6 den po a netusim ze o kolko to odpuchne, ani neviem ci to mam moc napuchnute alebo nie... Nevies o kolko cm to moze tak odpuchnut? cca. 5 cm? Je to vela? Malo?
Nemam este heslo do galerky, musim uz konecne dnes poziadat....
A ty si ako spokojna? Kolko uz mas po opke?

VeVerka11

all:

Som 16 den po opke a citim obcas pichnutie a bolesti v prsnikoch. Je to normalne, ci to mam nejako riesit, ked citim pichnutie?
Dakujeeeem za odpovede :)

bittersweet

Sandritta 330 mentory budes mat? Ja ano a mam pod prsiami 72. Pozri nick: nin, diamond26, zoe23 a titten:) ale to sa da ozaj len priblizne predpokladat, tieto baby maju cez 70 pod prsiami takze u teba to bude vacsie posobit asi trosku a zalezi od tvojho zakladu prs ake cislo ti to hodi, z nuloveho zakladu je to plne B.