Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

marikamarika ja som tiez viac krvacala, ale dr ze vramci normy je to. ale vyslovene mi kazal lezat v klude a nehybat sa moc, az vecer povedal, ze sa mozem trochu vysadit a das sa do kresla. takze to ze ju sestricka nacvicovala, jej zrejme moc nepomohlo:(

bittersweet

marikamarika, sashinka, henka88

tak opuch zda sa dalej nerastie, ale nenormalne som napraskana v tom skafandri a bandazi a ked sa postavim ledva dycham. snazim sa aj vstat a pohybat, nech furt len nelezim, ale som strasne slaba. obcas na mna aj tlaky este pridu a prave prsko ma tak picha pri hrudnej kosti. zmeny polohy su tazke, ale ked lezim je to dobre.

mne anesteza odporucila Novalgin s Paralenom sucastne uzit. a dr. mi predpisal aj Tramal, kebyze boli aj tak a Aescin na opuch.

marikamarika to anesteza kramy mala?:D ze od 6 poobede nic, ved to je nezmysel!:D

jajakarinka

Lauritsnia .....no ja mam pod prsiami. 80cm....no mame podobne miery a vahu mam 50kg.....ano ze budem mat vacsie trojky a tebe ake navrhol??????:-) tak to sme viacere s toho jelen ja uz mam v tom chaos

marikamarika

Henka88

Ja som si teraz dala novalgin snad bude lepsie, len som taka ubojena. Ale snazim sa byt vklude sak to poznas asi secky sme take boli :)

Tina691976
Dakujem fakt ste ma baby upokojili :) mna to pali svrbi tlaci no secko..nech sa rychlo zotavime :)

marikamarika

All

Aleb baby bola tam somnou kocena co ju operovali v stredu, sestricka ju v noci nutila sa viac hybat, nepomahala jej vstat atd, neviem ci to bolo tym alebo nie, netusim, a ju museli znova stvrtok poobede operovat lebo jej moc tiekli dreny, dvakrat jej menili flasticku, cize zasa narkoza, otvorit implose vybrat, secko vycistit a dat spat a zavret..strasne mi jej bolo luto..ako hovorim ona tvrdila ze je to vina sestricky ze jej nepomahala priam ju nutila aj ked mala silne bolesti, mozno to nezavisi od toho mozno proste len dievcs malo problemy to sa stava..len ma to nesmierne vydesilo..operoval ju Hedera. Ale ked om dnes odchadzala uz sa citila lepsie...

klarinka22

Ahojte baby, som asi 10 dní po operácii. mam anatom. implantaty pod svalom.Chcela by som sa opýtať kedy vám prsia začali prirodzene maknúť a či ste už po desiatich dňoch používali aktívne ruky alebo ich mám ešte šetriť:) dakujem