Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

NADENA,
netreba opakovať ak budeš s výsledkom spokojná na prvý krát-ten tuk sa trošku vstrebe a ked ti to robia prvý krát na 90% edia,že sa ešte vrátiš a budeš chcieť väčší objem :)).Ćo sa týka silikonov-ja som bola na konzultácii práve kvôli nim,už som mala vypočítané 410ml anatomické-hoc mi vravel,že by mi kľudne dal aj 450ml-ale bála som sa,aby to nebolo moc,dnes viem,že do 450ml by som neišla-kedže teraz som spokojná,tak uvažujem,či pôjdem ešte raz-no uvidím ako sa to vstrebe a čo ostane po mesiaci :).Ináč,keby to nesplnilo moje predstavy-silikony mám stále v zálohe,ale ked,tak až budúci rok :)).Ćakanie nie je dlhé-konzultácia do týždňa a silikony máš do mesiaca :)

tina691976

lauritania
no tak stými nohami to zážitok určite bude ja som mala len prsia to neviem aká by som bola hrdinka aj nohy aj prsia ale držím tak či tak palce

Luky2112

Baby po

Prosim vas tie co ste mali male deti (2-3) roky,ako ste to zvladli?myslim ci ste sa im venovali alebo ste museli stale lezat na posteli a nic ste nemohli s detmi robit???dakujem :)

lauritania

tina dakujem ! :-)

ja verím že to bude ok ,
že to zvládnem .. ja budem mať k tomu ešte nohy rozrezane , pozašivane a oblečený ten skafander len s otvorom na pipine :D , bude to zážitok , heheeee

tina691976

lauritania
neboj ved to nič nieje netreba si to tak pripušťať porod je horší :) ved sme dáke ženy zvládneme všetko a tá káva bude pekný bonus čo si všetko zvládla budem držať palce

lauritania

tina691976

waw! tak ty si to poriadne rozchodila ! aj ja chcem byť taka akčná , budem na teba myslieť ked sa budem snažiť fungovať ! ;)

tina691976

henka 88
tak to si si oddýchla královsky ja som už na druhý den varila pre mojich chlapou obed a po štyroch dnoch som už vysávala po byte :) som teras dvanásť dní po opke a makám ako raketa ja som to hned rozhýbala už som dneska cvičila pomaly aj nohy aj ked vrchný prsný sval cítim pri otváraní dverí ešte dosť ale tieto dvere su ťažké ako na bunkri tak sa ani nečudujem

lauritania

all

taktiež si myslim že je v pohode doniesť fotky , aby ma dr predstavu že čo vlastne chcete .
ja som tak prišla tiež s obrazkami stehien , hlavne že až ake velke jazvy nechcem .... atd ...

sestričky aj doktor vravel , že bolesť poraziť tym , že sa aj napriek bolesti začneme čo najviac hýbať , lebo vraj tu bolesť treba rozchodiť a skor ustupi ... no ja ešte neviem posudiť , zdá sa vam že to pomahalo ?
ja budem tiež určite prvá 2-3 dni len nežať nadopovana liekmi , ale potom mam v umysle to rozchodiť , po týždni chcem už sedieť niekde na káve :D :D :D - no , pozitivne myslenie , hihiii