Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Mirkaviki
Ahoj ja som bola u racza vo stvrtok, co sa tyka predoperacnych dolezite pre nich je aby si nemala v tele ziadny zapal cize sto percent fit, a zrazanlivost, mne napr vysiel zly cholesterol(mame to v rodine) ale to neriesili to je pre oplu nepodstatne..
Co sa tyka tych dvorcov tak baba co tam bola sommnou bola cez dvorce a vraj je to menej bolestive, neviem sak nezazila som to ale vraj jej to tvrdil lekar, a oma vyzerala viac fit ako ja..a co sa tyka toho tuku no ak ti zoberu tak dostanes tie speci gatuse na nejaku dobu..

tina691976

doka
ja znášam bolesti velmi dobre inekcia pre mna niejs nič možu pichať aj zhánať žily kolko chcu ja som sa opky nebála moja nočná mora je spánok to som vedela už na začiatku a aj sa mi to potvrdilo eše som nespala ani jednu noc poriadne ale spím od tretieho dna na boku tak sa aspom prevalujem ak sa to dá nazvať spánkom

jajakarinka

Lauritania......tak to by ma nenapadlo s tymi sackami:-) toje super ze ta ukludnil ..vsak tebe sa to uz blizi vsak kedy ides na opku? Ja budem v stredu u dr.cervena v Bb tak mu poviem ze by som chcela tie 370 ako mi pred tym navrhol a uz si ich objednam lebo budem stale vymyslat:-)

bittersweet

Marikamarika ja mam taky isty priebeh aj ked ja som uz viac neopuchla, uz ani neviem kam by som, u mna to tak skor prislo. Mam to jak napraskane melony a cez to este ta bandaz do po pondelka:( tiez sa snazim hybat a prechadzat po byte a pomaly sa rozhybat, no cakala som ze to bude lahsie. Tebe dr povedal ze az 6tt nedvihat malu vobec??? Mne dva a pol, ak som spravne pochopila, aj ked asi ani potom maleho nebudem rucickovat ale dufam ze aspon nadvihnut ano.

Doka lepsie ako porod to nie je, ja mam dve deti, porodene prirodzene aj cisarskym a toto je daleko horsie. Tiez som sa utesovala. Ale da sa to prezit len keby sa to rychlejsie hybalo. Keby som aspon vedela ci tie prsia mam super, tak by som mala vacsiu motivaciu trpiet:)

mirkaviki

All

Cavte baby ja idem na opku 27.3 ku Raczovi a uz sa aj troska obavam ...zatial ani nie operacie ale skor toho ze mi nevidu dobre predoperacne a nebude ziadna opka....co by mi mohli víst zle a neoperovali by ma? ..este by som sa chcela spytat ci ste niektora nebola operovana cez dvorce bo ja mam ist tak a dost sa bojim tej bolesti a ci mi potom ta bandaz nebude na to moc tlacit. a este mam jednu otazocku...doktor mi povedal ze mam v hornej oblasti malo tuku tak mi bude brat asi zo zadku a zo stehien aby nebolo vidno prechod implantatu...to znamena ze budem musiet mat ten skafander aj na spodnej casti ? nechapem ako mi to bude robit....nemate nie:)

tina691976

marikamarika
aby ste si nemysleli že som ako superman ja som mala tiež chvýle že nevládzem len som sa lahšie asi zotavovala aj som si cez den prvé dni pospala a potom zas niečo zhánala ale už som v práci a musím makať čije opuch alebo nie čím daklej je to lepšie nebojte baby za chvýlu budete ako ironman aj vy :)

marikamarika

Henka88
Ahojko aj mne je najlepsie ked nic nerobim, dnes som v noci dost opuchla v podprde som narvata na prasknutie, aj ked ja chodim aspon po byte dost, hore dolu sade si chvilku posedim a zas idem dalej, ked so znicena zalezem do postele..

Tina

Wow..obdiv, klobuk dole, ja som myslela ze mi budw lepsie, sice sa hybem ale som jak chodiaca mrtvolka, ne to este varit..:)

marikamarika

Luky

Ahoj, ja som dva dni po, mam 2 rocnu dcerku strasne sidlo, ked som dosla dom este sa na mna chcela vesat, skakat po mne a tahat ma so sebou, ale vysvetlili sme jej ze mam bobo, aj som jej ukazala a teeaz chodi a fuka mi ho :) a pusinkuje ma..po pravde zatial pri nej nie som schopna nic spravit..mozno casom ako mi bude lepsie ju uz budem vediet aspon obriadit aj ked na ruky by sa vraj nemalo 6tt..uvidime co prinesie cas..nam pomaha tatinko ktory je s nami doma a robi nam obom opatrpvatelku :)

doka

BITTERSWEET,MARIKAMARIKA
kočky ste to zvládli na 1*-a tak ste sa báli :)
dnes bol tiež niekto na programe ak som dobre čítala :)
LAURITANIA
jááááj držím kočka palce-skafander hore-skafander dole-už len vesmír a môžeš letieť ako kozmonaut :))-ten vesmír bude po anestéze :))
TINA691976
ja sa veľmi bojím bolesti-aj ked mám 3 pôrody za sebou,ale ty by si ma do toho nakopla na 100%-zvládaš to super-ak by mi niekto toto zaručil-tak idem zajtra :)