Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

TARA_

ešte si sa ma to nepýtala a keby aj áno to nevadí veď to tu máme asi každá s toho taký zmätok poznám to :))

teraz mám 75D skúšam aj 80C ale nie je to ono nesedí mi to už aj predavačka mi povedala že ja potrebujem tu 75D ale vieš čo normálne je problém zohnať takú veľkosť v NY všetko vypredané a maju len A,B ešte aj C ale D málo to už nás má si tak veľa báb také prsia :))))

tie fotky dosť skresľujú s blízka sú väčšie a na diaľku je to už zas iné...

stretko máme 13.12 veď keď chceš sa kľudne pridaj a budeš aspoň vidieť na vlastné oči tie veľkosti :) babám to vadiť nebude my sme len radi keď sa niektorá kočka pridá je to také super stretnutie vždy :)

tomasova

ďakujem a micka jasné že idem na stretko už sa na vás teším a som zvedavá na tie tvoje nové prsia v skutočnosti :)

TARA_

kvet11
prepac, odoslal mi to nedopisane moj maly :)
Chcela som sa ta opytat aku velkost podprseniek nosis teraz, dufam, ze som sa ta to este nepytala :) Lebo uz sa mi to tu niekedy cele myli :)
Ked vidim nejaku fotku fotenu z dialky, tak sa mi tie cca 400 ml nezdaju az take velke k postave.
Neviem, ci vy nemate to stretko v Mlynoch vtedy, ked ja idem na konzultaciu :)

tomasova

kvetinka
cicka pripajam sa k pochvale krasnych prsicok,teraz vyzeraju este krajsie....a co stretko toho 13???dufam ze prides???

kvet11

misaela

ahoj ďakujem veľmi pekne ja som maximálne spokojná a neľutujem že som si prsia dala spraviť iba čo ľutujem že som sa neodhodlala už skôr :)

tvoje prsia sú tiež krásne a ako pozerám máme aj rovnakú veľkosť aj profil :) ja mám mentory aj ty?

kvet11

TARA_

väčšinou zvyknú dávať babám ktoré kojili anatómi ale asi nie je problém dať aj guľaté.... ja som vždy chcela guľaté aj keď asi mesiac pred opkou ma chytila panika že či nie radšej anatómi ale to už bolo s toľkého stresu a nepretržitého sledovanie galérie :))
myslím že každá z nás keď sa do nej dostane je ako keby na nej závisla a aj na fóre :))

ty keď máš prsia už po kojení a mala si v tedy D-cka tak podľa mňa ti dá určite 400-450 ml ale to sú len moje odhady podľa báb čo už sú tu a aj podľa mňa keď to porovnám že som ešte nekojila prsia som nemala žiadne a dal mi 400ml....

ja som tiež nemala predstavu čo sa týka tých veľkostí že ktorá asi aká je a som si tak v duchu myslela že no mne určite povie maximálne 350ml a povedal že 350-400ml som išla taká natešená odtiaľ :) a pred tým som si hovorila že koľko mi najviac ponúkne toľko chcem aj som bola hrdinka že áno 400ml chcem ale pred opkou som začala mať obavy či to nie je veľa tak sme sa dohodli na 375ml a zobudila som sa zo 400 za čo som pánovi doktorovi veeeeeeeeľmi vďačná :)))