Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

zuleko

ze aj ja by som isla aj kazdy mesiac na opku,pre mna to nebol ziaden stres ist na opku potom kontrola atd.
Este raz ma to caka :-) už teraz sa teším!

ivava

len sa teš, nemáš sa čoho báť,čaka ťa super obdobie!Ja som mala pre narkozou akurat strach, le ked sme zdrave nemusime sa báť!
sono prsičok nepotrebujes ak ta operuje Mudr.Červeň.

TARA_

tomasova
no ved samozrejme sa posnazim to nejako vybavit :) A presne ako hovoris, nie je nad to to vidiet a navyse a ja som naozaj zblizka ziadne nevidela :)

Zlate se baby :)

tomasova

TARA
skus si to nejako zariadit,aj ked sama viem ze to je vecsinou problem....ale radim ti z vlastnej skusenosti,nieje nad to vidiet prsia roznych velkosti nazivo hlavne pred opkou....sama si potom upresnis co presne chces a co nie...tak vybavuj maleho uz teraz a cakame ta.

Zuleko

Rita
Moja dobre si to povedala,ja tiez zavidim babam co maju pred;)) ja som sa tak steasne tesía na prvu aj na druhu opku;) bolo to take vzruso,ze ostatni si az klopkali na celo ci mi nesibe:) takze baby naozaj sa teste!je to krasny pocit,mat krasne prsia.Staci si obliect obycajne tielko potom a uvidite ako to krasne bude vyzerat.Vsetkym Vam drzim palce! Nebojte sa velkosti a teste sa z toho co budete mat na hrudi;) Ja keby sa da chodim na opku kazdy mesiac;)))

Zuleko

Rita
Moja dobre si to povedala,ja tiez zavidim babam co maju pred;)) ja som sa tak steasne tesía na prvu aj na druhu opku;) bolo to take vzruso,ze ostatni si az klopkali na celo ci mi nesibe:) takze baby naozaj sa teste!je to krasny pocit,mat krasne prsia.Staci si obliect obycajne tielko potom a uvidite ako to krasne bude vyzerat.Vsetkym Vam drzim palce! Nebojte sa velkosti a teste sa z toho co budete mat na hrudi;) Ja keby sa da chodim na opku kazdy mesiac;)))

TARA_

tomasova kvet11
joj baby, rada by som prisla, ak teda mozem. Mate to okolo 12 hod.? No len mam jeden zadrhel, konzultaciu som si dala naschval az o 15 hod., aby mohol byt niekto s malym. Do Nitry budem musiet vyrazit uz cca o 11 hod. a to neviem, ci ho bude mat kto povarovat :(

kvet11
ako dopadla kontrola?
Je mi jasne, ze s podprsenkami bude problem. Ked som mala 80D, tak som vzdy zohnala v NY, ale bola vystuzena. Inak pamatam si, ze ked som bola parkrat v Triump v Rakusku, tak tam mali aj velke kosiky.

tomasova

ewelinka
tak sa tesim,tak cca o 12,podla toho ako sa lucka vybavy na kontrole..ale to by nemalo trvat dlho...a kto vsetko teda ide???