Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Nagor Impleo čiže okruhle implataty- sú plnené novým, mäkkým, no pevným a stabilným gélom.

ja mam Nagor CoGel čiže anatomicke implantaty-Sú plnené stabilným vysoko kohezívnym gélom, ktorý poskytuje vyššiu bezpečnosť a ideálne rozloženie gélu. Implantáty sú textúrované. Táto texturácia sa nazýva Nagotex a podporuje priľnavosť a lepšie prepojenie tkaniva k implantátu. Celý implantát je obalený unikátnou bariérovou vrstvou, ktorá minimalizuje riziko úniku silikónového gélu, v prípade, že by došlo k porušeniu obalu implantátu.

rita149

Susy1982

Nagor je značka a vyraba dva typy implantátov :
Nagor Impleo- su okrúhle implantaty.
Nagor Cogel- su anatomicke implantaty.

Susy1982

Zuleko

Myslim ze v chirmede davaju nagom
impleo kazdej ,lebo su dobre a vraj vdaka impleo gelu mekke.A este jedna vec,citis prsia po op s odstupom casu ako vlastne,necitis tam ako to povedat akoby tam nieco bolo? a chrbat neboli ?Inac mas ich velmi krasne,dik vsetko dobre

Zuleko

Susy no tak teraz si ma uplne zaskocila;))) vobec som nevedela ze je nagor a nagor impleo:D takze ani neviem ake mam;))))Zalezi od toho ake bolesti budes mat,ja som pri obidvoch opkach nemala skoro ziadne.Takze ja som pob tyzdni robía uz vsetko;)) drzim ti palce!

Susy1982

Zuleko
o tyzden vo stvrtok idem do chirmedu,viem ze si bola tam,chcem sa opytat ta ze ci mas nagor alebo nagor impleo,lebo vraj tie su meksie...a ze ci po tyzdni sa da nieco robit,trebers varit,ake to je po tyzdni?Ja uz sa tesim aj bojim po tolkom case,rozhodovani,nech uy to mame za seboou...

Rozalka

Tomasova

na toto ma upozornil ešte v Ke doktor, že ženy si po opke veľmi vedia vsimnúť rozdieli kým predtým ani nevedeli o tom. Mna upozornil, že jeden prsník mám nižší a väčší, fakt som o tom pred opkou ani netušila... potom Očenáš mi to tiež povedal, a teraz po opke to riadne vidím, na fotkách až tak nezbadať... nevšímaj si to... máš ich pekné!!! mám aj ja pocit že bez podprdy ich nechám niekde... :-)))) a už čakám na Angie, dnes mala ísť na kontrolu, tak dúfam že všetko je u nej v poriadku!

tomasova

rozalka
aj ja ju nosim,ked ju nemam tak sa bojim ze mi niekde vypadnu...jeden mam trochu citlivejsi.spavam stale na chrbte,skusala som na boku ale bolo mi to este neprijemne...a spodok mam aj ja este necitlivy zato bradavky citlive az velmi...a ked si ich casto ocumujem tak si tam nachadzam vselijake rozdiely tak sa snazim na ne nekukat.

Rozalka

tomasova

nosím bez nej sa cítim neistá, síce mne do papieroch písal len 4týždne a môžem nosiť normálne ale necítim sa na to... vôbec som ešte nehladala podrpdy, tá biela je mamkina...

Rozalka

tomasova

ahoj mojo, už dávno som ťa tu nevidela, ako sa máš??? čo cicky???
ďakujem veľmi pekne, sú ešte napnuté akokeby a so spodu necítim ale to od samého začiatku, ale už vyzerajú prirodzené...