Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Acerka 8,
neboj 375ml nebude veľa,neskor by si lutovala ak by si si dala menšie.Ja mám 168cm a 48kg takže niečo ako ty a idem si dať 410ml.Tiež som vahala či to nebude veľa a šla som sa este raz poradiť s doktorom a ubezpečil má,ze to bude súper a nebude to veľa ja idem na opku tesne pred tebou 15.

Rozalka

acerka8
podľa mňa nie, budeš ich mať také akurát, aj ked ja sa nevyznám vo veľkostiach, ale ber tých 375ml... a neboj sa, uvidíš budeš v poriadku a rýchlo zabudneš že si vobec bola na opke... a máš to dobré lebo idú sviatky, takže z roboty nebudeš veľa chýbať... držím palce!

misaela

kvet11
ahoj, ja ked som si pred opkou pozerala galerku tvoje prsia sa mi pacili asi najviac. mala si ich krasne hned po opke. a teraz este ako sa ti vylupli, vyzeraju este o cislo vecsie. parada!

acerka8

Rozalka,

ďakujem na opku mám isť 17.12. ale strašne sa bojím. Ja mám výšku 162, 46kg, pod prsiami 75 cm, nebude to veľa 375 ml? Stále mám pochybnosti.

Rozalka

acerka8
do roboty som išla po týždni, ale len na pár hodín, bolo to trošku náročné, ale dá sa vydržať! ale podľa mňa to uvidíš pár dní po opke, ako sa budeš cítiť... ja povodne som plánovala 3týždne byť doma!

Rozalka

acerka8
nemáš sa čoho báť, aj ked každá to inak vníma, ja som nemala veľké bolesti, ked som sa zobudila, normálne som sa zľakla že mi nedal nič,nemala som bolesti aj velkosť v tej podprde sa mi zdalo malé. Napr. Angie77 mala veľké bolesti, je to individuálne... ja som mala dosť tuku na sebe viackrát som pribrala v UK a potom doma som to zhodila doma, možno preto.. Neboj sa, a stou veľkosťou budeš určite spokojná.. ja mám 390ml cc Arion, mala som jednotky, výška 175, 63kg, a pod prsami 75, pred op okolo prs 82, teraz 94... kedy ideš na opku???

acerka8

Rozalka,

ďakujem za info. Takže nakoniec budem mať 375 ml anatomické mentor, doktor povedal, že to je na mňa akurát. Ešte sa ťa opýtam a bolí to po opke moc? Ale napíš mi pravdu, prosííím. Aké si mala pocity po opke, a za koľko dní si mohla isť do roboty?Vopred ďakujem za info,

bimbi

Ivava
Neblazni, daj si aj nos, ked po tom tuzis, lebo potom sa uz neodhodlas a pri jednej narkoze je to podla mna super.. A zdravotnu dokumentaciu u Cervena pytaju..staci vraj aj vypis.. Veru ja ju mam doteraz v sufliku, som lajdak to odniest naspat k doktorke :)

bimbi

Rozalka
3mesiace po opke mozes uplne vsetko, aj lyze aj push up .,ale plavat opatrne uz aj po 2mesiacoch skus.. je to inak strasne zvlastny pocit, uz aj ked implose nevnimas dlhsiu dobu, tak ked ides plavat.. no divne.. ale to len ten prvyraz, potom uz v pohode..
Angie
No vidis ako si sa bala, ze ti nebudu dobre a budu malo, ale mas ich super, krasne! Bud spokojna :)