Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ronie

sue33
mna to bolelo na dotyk velmi ale inak to bolo ako svalovica tak som to nijak neriešila a podprdy som si kupila v intimisimi kosticove a tie ma nikde netlacili a potom som si naraz uvedomila ze uz ma to vobec neboli. to som ti asi moc neporadila :)

ronie

sue33
neboj to prejde. ja som mala presne to iste, že ma boleli rebra pod prsiami už som si myslela, že mi ich pri operácii museli nejako dotlačiť, ale už to prešlo a to som ani nemala tesnu pooperačnu podprsenku - som 6 týzdnov po a už asi tyzden je to ok.

lilabmw

Rozalka

jej dakujem si zlata no len vies stale vymyslam s nicim niesom spokojna dost.Ja mam take stavy ze raz chcem potom zase nie.Teraz ma to nejako preslo uvidime co bude o tyzden :-)

sue33

Baby som tri týždne po opke a doktor mi kazal po troch tyzdnoch začať nosiť kosticovu podprsenku. Aj som si teda zadovazila, ale to je utrpenie. Nie ze by ma tlačili prsia ale mna akoby rebra pod prsiami bolia. Bolia ma už aj na dotyk a ked si dám normalnu podprdu tak to je strašne. Mne už je aj v tej pooperacnej nejak tesno pod prsami. Je to len nezvyk, alebo čo sa deje? Ako ste to riešili??? Ďakujem za každú odpoved.

nikuska124

babenky prosim vas poradte mi aku a kde si mozem kupit prvu podrsenku jedna sa mi pacila velmi v NY ale bola push up cela vystuzena, myslite ze by som si ju mohla dat? mam skoro 4tyzdne po operacii a doktor mi povedal ze uz mam nosit kosticovu.

lilabmw

acerka8

ano musis ju nosit mentorky maju hentu podprdu ale zase ich krasne drzi pokope dobre stahuje cize sa ti pekne usadia.KAzdy lekar dava ine zalezi od toho s akymi implantaty aj robi.

Zuleko

Mahulienka
Tak zatial len tu jednu svetloruzovu som vzala,lebo ta tigrovana a modra v tej som mala strasne spucene prsia takze pokracujem v hladani;)))

mahulienka

Kim
moja, uz som tu:)) nezasypalo ma, prsicka su na svojom mieste. Myslela som na vas aj s fekynkou, takze uz sa vam to krati, co?
Pozrela som si nove fotky, dievcata pekne, pekne nove cicusky:))
Zuleko
pozeram, ze uz si nasla podprdy, su paradne;)

Rozalka

Angie77

má sa fajn, prsíčka poslúchajú, len tá podprda už by som ju dala dole... len ked ju dám dole tak sa cítim v neistote, niekedy mám pocit že tie prsia niekde nechám... :-))) mám ich dosť tvrdé a zo spodu ich ešte necítim, také zvláštne to je!
Tak dávam dole klobúk, že po 20rokoch si prestala fajčiť, to je super, nech ťa ti vydrží... a vyberanie stehov nebolí, takže pohodička... potom pofoť..