Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

inanitka

ahojte kočky,ja som tu už dlho nebola a chcela som nakuknuť do albumov no neda sa mi prihlasiť,neviem či to tu ešte drží livaa alebo už hadam aj niekto iný??? komu mam napisať aby mi dal heslo??? diky

ivava

cicimici
aj ja to tam mam tak napisane, ale nejak sa mi nechce este mojmu doktorovi pre kartu.vysetrenia som si vybavovala u ineho.a vies co uz sa citim lepsie ale stale mam taky divny pocit v hrdle..hadam to prejde. a ty ako???

cicimici

ivava

no ja mam v papieroch od sestricky napisane ze ZDRAVOTNA DOKUMENTACIA!!!
presne takto velkym a s troma vykricnikmi..takze asi hej no..ako sa citis?uz je ti lepsie?

kim

jeeej moja tak to sa tesim ze predoperacne dobadli na vybornu..juj len aby aj mne lebo ja idem az den pred opkou :/

Rozalka

Baby mám zopár otázok:
1. kedy od opky sa môže lyžovať?
2. kedy sa dá ísť zaplávať?
3. odkedy sa dá nosiť push-upky?
Vdaka

ivava

Baby
dik za podporu, ved hadam to nejak zvladnem...dufam, ze tu bolest vydrzim...a uvidim mozno este v sobotu doktorovi poviem, ze nos nebudeme robit...aj ked by sa zislo...inak uz sa dost zacinam aj tesit ale v bruchu mam stale divny pocit...dnes som bola na krv a este ma caka Ekg vo stvrtok.no uvidime...baby Cervenovky potrebovali ste aj zdravotnu Kartu od doktora?

misaela

Nikuska124
Urcite 4 tyzdne po opke nemozes pusapku, este nemas prirasteny implantat a pusapka by ti ho mohla vytlacit hore

Lucia83

Sue33
Ked ta tlaci tak skus mrknut v intimisimi som si teraz kupila cipkovu ciernu a da sa z nej vybrat kostica. Pozri v galerke ju mam. Chod sa tam mrknut, na foto neni nic moc ale v skutocnosti je pekna a hlavne ta vyberatelna kostica. Ja idem od dnes na podprdky zhadzujem obludku pooperacnu, tak som zvedava ake to bude. Ja mam pred tou kosticou este respekt.

eelle

Ďakujem Vám baby, čo ste mi napísali ohľadom toho menzesu, uz som kludná:)

Monita

O tyzden, uz len vydzdraviet :)

eelle

Ďakujem Vám baby, čo ste mi napísali ohľadom toho menzesu, uz som kludná:)

Monita

O tyzden, uz len vydzdraviet :)