Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

kvetinka

o tyzden :))) dakujem za info

a inak podla vas keby ma trosku boli hrdlo a operuju ma ze by to nezistili tak co sa moze stat ?

Zuleko

Susy
Ja prsia vobec uz nevnimam,ze ich mam;))akurat v dolnej casti ich mam necitlive,ale to sa casom vrati aj pri prvej op som to tak mala;)

Zuleko

Rita,Susy
Ritus moja som rada ze si to objasnila,ja som tiez vedela ze je nagor impleo(okruhle)a nagor cogel(anatomy).Preto som bola zmatena,ked susy napisala ze nagor a nagor impleo nechapala som tomu,uz som sa zlakla ze ja vseved plastiky prs nieco neviem;)))

Susy1982

To dufam po tolkych rokoch cakania,vypchavania sa a snivania o tom,az sa mi nechce verit,ze onedlho to bude ozaj tak

Susy1982

Mam mat okruhle,kedze mozno to na foto nevidiet ale su vykojene,kojila som pred 10 rokmi asi rok a vobec sa nezmenili ostali upne rovnake,tak ako to vidiet na mojej foto.Dr. povedal ze z toho dovodu urcite okruhe,lebo moje prsia maju pekny tvar a dost koze....

rita149

susy

a ake anatomicke ci okruhle?
ja som bola tiez tyzden pred opkou menit velkost a profil :-)
ja mam zajtra rok po opke, akurat dnes som pisala sem ze takto pred rokom som sa len mineralkou nalievala lebo na druhy den ma cakala opka. Juj isla by som hned etse raz! :-)

Susy1982

Povodne som mala mat 360 stredny profil nagor,ale v pondelok to idem zmenit na vysoky profil,velkost okolo.400.Som vysoka 170cm,tiez som chuda56kg,ale mam silnejsie stehna a zadok .tak to musim nejak dopasovat opticky....

rita149

Susy1982

ja som chcela Nagor zato ze maju iny povrch ako napriklad Eurosilikony a lepsie sa vraj prisposobia telu atd.
Ale su pevnejsie ako ES. ES su ovela maksie na dotyk.Ja som chcela pevnejsie preto som povedala ze chcem Nagor. Su super na dotyk.implantat ja necitim, len ked sa uvolnim a predklonim tak na pokoch ho citim, kedze som chuda nemam tam tuk tak to je citit.lebo tam na boku uz nemam sval tak je ho citit ale len ked sa predklonim. kazda jedna to tak mame len baby ktore tam maju vaic tuku tak to tak necitia ako chude.
Ty ake budes mat?