Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

Zuleko, Rozalka
Aj viete čo to spôsobuje, prečo su tam prsia necitlive? Má to nejaký súvis s tým pokiaľ implantat prekryva sval a odkiaľ už len koža?

angie77

ahojte babule, dnes som 15 dní po opke a bola som vyberať stehy:) jupíííí konečne sprchááá :)))
jazvičky sú krásne, už z nich odpadávajú chrastičky a sú úplne tenučké,dokinko povedal že ich už nemusím ničím preliepať, len kým nezlezú chrastičky čistit repíkom a potom masírovať prská aj jazvičky lioton gelom.
Rozalka
mala si pravdu aj ked sa mi dá už ležat na boku, mám s tým ešte počkat 2 týždne a pooperačnú podprsenku mám tiež nosit už iba dva týždne :) ale ja budem asi viac, hlavne po dome a na spanie.
Poslala som aj foto do galerky :)

MUdr. Očenáš je jednička a som rada že som si ho vybrala a všetkým čo sa orzhodujú ku komu íst odporúčam.

..no idem si počíťat čo ste to tu za dva dni zase tolko popísali :))

Rozalka

Zuleko

si ma teraz ukludnila, aj ja mám presne na tých miestach necitlivé!!

ešte nosíš tú podrpdu, či už asi ani nie..?

Zuleko

Misaela
Hned od opky.Aj pri prvej aj pri druhej opke mam prsia id beadavky smerom dolu necitlive,pri prvej op sa ta citlivost vratila asi po 3-4 mesiacoch.Teraz uvidime;)

Zuleko

Misaela
Hned od opky.Aj pri prvej aj pri druhej opke mam prsia id beadavky smerom dolu necitlive,pri prvej op sa ta citlivost vratila asi po 3-4 mesiacoch.Teraz uvidime;)