Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Neviem baby ci treba ci nie,dakujem za odpovede,budem prelepovat do 9 este a potom koncim to budu prsne dva mesiace od op a mesiac a tyzden od vybratia stehov;)

ivava

monikass
tak ja som si platila vsetko nakolko som v anglicku a platila som za krv 40e a za ostatne budem asi 20e zajtra.

ivava

Angie77
Diky moja ved musim...a maminak sa obetuje pre mna berie si tyzden volna..tak sa bude mat kto o mna starat.
Baby a ja som sa pytala na lieky ktore nemozem brat a sestricka povedala ze len acylpirin anopirin vsetko co sa konci na pirin. a ibalgin a take som sa jej pytala a povedala ze to mozem ale nie zas vo velkom.

acerka8

Ahojte baby,

neviete ako dopadlo mravcadlo, myslím že pred včerom bola na opke.

Ešte sa chcem spýtať, tie čo ste po, na opku ste išli úplne zdravé, lebo ja beriem dnes poslednú antibiotikovú tabletku, a neni mi moc dobre. Cítim ešte hrdlo, ale neviem či to nieje aj zo strachu.

angie77

ivava

budeme určite na Teba mysliet a neboj, ja som sa tiež velmi bála a už to mám 16 dní zasebou, dá sa to vydržat, mne velmi pomáhal manžel po opke, bez neho by som to nezvládla.

angie77

Rozalka

ďakujem moja, myslím že C- kové podprdy mi potom budú dobré, len teraz kým sú také neforemné som ich tam nejako nevedela napratat :)a možno sa mi scvrknú naozaj aj na B ked odpuchnú :))) ale to nevadí, hlavne že mám čo do plaviek ,tiež sa hlavne teším na plavky, že konečne nebudem musiet kupovat len také kde sa zmestia velké vypchávky :))prvé si kúpim len také tenké trojuholníčkové bikiny :D

aj ty si ich natieraš lioton gelom?

to stretko by bolo super, vieš že som tiež na to myslela, že by sme si mohli dat termín kontroly v jeden deň a stretnúť sa ? :))

angie77

babule, doktor Očenáš nekáže ničím podlepovat jazvy už od vybratia stehov ich nechávať len tak...len lioton gelom masírovat ked zíde chrastička.

monikasss

ja som neplatila vôbec nič za predoperačné, šla som cez obvodnú lekárku a tá mi to spravia akože v rámci preventívky a ani na internom som nič nepýtali aj ked som im povedala že idem na platiku prs

monikasss

dievčatá a vy ste platili všetky predoperačné v plnej hodnote? Lebo mne povedal internista že keď je to estetický zákrok tak si musím tie vyšetrenia zaplatiť komplet.
Koľko vás to stálo?