Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tobian

ivava
ale cica aj som si myslela,ze si to ty:-)
uz sme si pisali a aj sa mi zdalo,ze si mala termin az po mne,ale tak to je super nakoniec si ma predbehla,ja idem do BB,vies vtedy sme sa o tom bavili,parada ked ides skor na Vianoce uz budes riadna sexica,ale inak to aj ja mna to caka 17.dec.dnes som bola prave na predoperacnych a vsetko je OK tak sa mi ulavilo.Budem na teba velmi mysliet a neboj bude to vsetko super ved ides do dobrych ruciciek,ale povzbudenie budem urcite aj ja potrebovat.

Rozalka

Angie77

teraz pozerám, jeeej veľmi pekné ich máš... vidíš a tak si sa bála od veľkosti a ešte aj C-čka sú ti malé....
asi aj ty máš íšť o dva mesiace na kontrolu ku Očenášovi, tak to by sme sa mohli dohodnúť, išla by som o dva týždne neskôr a vedeli by sme sa stretnúť a ísť na kávu??? čo ty na to???

Rozalka

Angie77

no nebola som ešte skúšať, tú čo mám v galérke, 75C mi je akurát, len ma so spodu tlačia... tento týždeň by som už rada poskúšala nejaké podprdky, tak uvidím časovo... a tie biele plavky sú 38 ale úplne že malé a to som ich nosila s vypchávkami aj tak som tam nič nemala :-))) brutal, fakt sa veľmi teším že už mám čo do nich dať!!!

Lucy1990
už som ti písala, ale úžasné fotky máš na fcb....

lenka19796

ahojte kocky som tu nova..potrebujem dobru radu od Vas. aj ja idem v ajnuari na operaciu na vymenu implantatov po 14 rokoch. uz si napamatam po operaiCIi ako to prebiehalo. mam rocne dieta ,neviete mi povedat po akom case sa mozem vratit k beznym povinnostiam (dvihat maleho-vazi 11-12 kil) ..dakujem

olivka21

Lucy1990
mas krasne telo abuzasne napadite fotky,neviem sa vynadivat....pan doktor odviedol skvelu pracu,ja mm trz poobne prsia ako si mala ty pred opkou abtakiszo uazujem medzi 445 a 515ml. Ty si chudunka a aj napriek tomu to na tebe neposobi vulgarne,je to dokonaleeee
Kim
mrkla si luckine fotky na fb? Co povies cicuš?

ivava

Tobian
Hej idem uz v sobotu mala som ist v januari ale niekto vypadol..som nervozna,a este som aj fajcit prestala...a ano idem k Cervenovi do Zvolena..jaj len sa modlim nech to dobre zvladam.

Lucy1990

angie77

Dakujem :)

olivka21

Som rada ze sa ti fotky pacia, tu mozes poobzerat viac www.facebook.com tam mam fotky, len momentalne mi zmizla profilovka, lebo mi ju niekto nahlasil tak teraz 7 dni nemozem nic pridavat :/