Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

BAby robili mi vyter z hrdla, Mam to v poriadku... Ale stále má trosku bolí, aké sú rizika ak ide niekto na op a boli ho trosku hrdlo? Boli ste tak niekto ? Uz Mam len nejaké 4 dni a neviem či to prejde úplne :/ predoperacné Mam v poriadku, len neviem kto je to ten internista lebo som u nho ani nebola, volala som so sestrickou a ona že hmmm tak to netreba

cicimici

ivava

micka uz iba dnes a zajra..v mzsli som stale s tebou dufam ze hrdielko uz ok..juuuuj strasne ti drzim prstoky..kolko vlastne davas?tiez ides az na 4tu poobede?

cicimici

acerka8

neboj sa vsak mas este vyse 10dni to sa ti urcite este zlepsi..a co sa tyka tzch nechtov ty ides k Cervenovi vsak?tam nemozu byt nalkovane..co sa tyka vlasov to neviem skus zavolat a opytat sa sestriciek..

babenky

prosim Vas uz som sa to raz pytala a myslim aj niekto iny uz polozil tuto otazku ale odpoved som nenasla..ako dlho ste si tie co vam vkladali implos cez pazuchu nemohli hoit alebo davat deodorant..?dakujem

acerka8

Rita 149,

a ešte toto za 10 dni si už mohla chodiť aj do práce, alebo normálne fungovať.

Počas opky môžem mať nalakované nechty a predlžené vlasy, baby ak viete, napíšte mi. Ďakujem

lenka19796

lucia 83
dakujem si fakt zlata,uz sa neviem dockat nech to mam uz za sebou..tak vam tisko zavidim (samozrejme v dobrom) kto to uz mate za sebou..
a nemate niekto skusenosti priame ci nepriame co sa tyka kliniky v leviciach ??
tak dakujem kocky

acerka8

Rita 149,

ďakujem Ti veľmi pekne za odpoveď. Tak som zvedavá či to vydržím, hrozne tužím ich už mať, ale hrooozne sa bojím. Na opku mám isť 17.12. a momentálne som dobrala antibiotika a neni mi moc dobre, tak som zvedavá či to budem môcť vôbec absolvovať. Neviem či si tu písala, ale kto ťa operoval?

Lucia83

Lenka
Ked budes mat pomoc na 2 tyzdne tak to zvladas, hlavne treba vymysliet patent ako nezapajat prsne svaly. Drzim palce nech si spokojna a prska nech su krajsie ako si mala teraz ;-)

Lucia83

Kvetinka
Zlatik jasne ze sa vidime, hned po kontrole s Tomaskou ideme za vami, kocenky moje. Inak teraz v intimisimi maju vyberatelne kostice dievcata!! Uplna parada a maju aj dcka. Mrkni tam ked mas problem s podprdkou. Ved pokecame na kavicke. Tesiiiiiim sa.

kvet11

Lucia83

Luci ďakujem :) a dúfam že sa vidíme na káve? baby to platí aj pre vás tomaska, ewelinka, v.girl, cleopatra, tara_ a neviem kto ešte všetko má prísť ale už sa na vás teším :)

cleopatra

zlatušik a ty kde si?? dúfam že prídeš na stretko :)