Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Baby
Neberte pred opkou nic, co obsahuje paracetamol, cize ani paralen, zvysuje to krvacavost!
Zuleko
Ja som prelepovala vyse mesiaca ak si dobre pamatam, potom mi kazal, ze uz netreba.. Ale ja som len kazdy 4. den po sprche prelepila, nie po kazdej sprche.. aj ty to tak robis? ale ked si uz 2mes. po tak uz asi ani netreba, ci?

tomasova

zuleko
mne doktor mladek povedal ze od vybratia stehov prelepovat mesiac,tak podla mna ti to ctaci,krasne sa ti zahoja aj bez nich..a myslim ze uz by sa ti asi nemali roztiahnut...

tobian

ivava
to som kupovala 2dni do zadu dcere,ale ked je tam aj paralen tak to mozeme?
Ja som sa uz takymto radsej vyhybala,hmm...tak neviem,alebo sa opytam v lekarni
a ozaj po opke sa kedy ozves,az ked budes doma?

ivava

Tobian
mne dost pomohol asi aj ten paralen horuci napoj popri nom som pila aj cajiky. ale chranim sa teraz nebeham moc po vonku. len povybavovat a domov.

tobian

ivava
neboj EKG budes mat dobre,aj ja som sa bala ale pokial nemavas problemy tak v pohode
inak aj ja sa bojim aby som neochorela,nebyvam vobec chora ale vcera som troska tak hrdlo pocitovala,kolegyna stale vykychuje tak to hadam nelapnem od nej,uz som vypila kybel cerstveho zazvoroveho caju s medom a citronom,ale neviem este by som si nieco dala preventivne,len neviem co,ty nevies co je este dobre?

Zuleko

Baby mám otázku,teraz 9.decembra budem po Op dva mesiace.Stále si prelepujem jazvy,ale po prvé dosť ma to otravuje,po druhé stále keď si dám dole tú pásku tak mám ako keby podliatinky a za tretie si myslím,že je najlepšie ak sa jazva hojí otvorená a nie zalepená.Chcem sa opýtať koľko Vám kázali prelepovať jazvy??Mne doktor(Chirmed)povedal,že 3 mesiace aby sa jazvy neroztiahla.Ale už teraz po tých takmer dvoch mám toho plné zuby:-))

Lucia 83
Prosím ťa s kade máš to krásne priesvotné čipkované tielko a tú ešte krajšiu zelenú podprsenku?.)))

ivava

Tobian
ano spominam si...ja mam uz aj zaludocnu nervozitu sem tam.zajtra idem este na ekg dufam ze bude vsetko ok..len toto pocasie mi moc nepridava bojim sa aj von chodit aby som neochorela.musim to uz nejak zvladnut, ked to tolke predo mnou zvladli.Ty mas este skoro dva tyzdne.ja ja uz chcem aby som bola z nemocnice doma...nech touz mam za sebou lebo len rozmyslam.