Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

misaela

poviem ti že ja mám normálne problém si kúpiť podprdu zatial mám bez kostice je jemnučko vystúžená ale žiadny push up v galérke tá čierna čo mám na sebe a robí perfektne prsia čo som prekvapená a tú ružovú čo tam mám vyfotenú tá je push up perfektne robila prsia ale bola to 80C a odstávala mi na prsiach po bokoch ja som už toľko vyskúšala tých podprseniek až som na nervy s toho malé prsia problém veľké prsia tiež problém :DDD ..... inak ja som skúšala aj bez podprdy ale také čudné to bolo uvidíme do leta a ja sa teším na šatečky v lete :))

TARA_

budeme radi keď prídeš a ak by si aj chvíľku meškala to nebude vadiť ak máš nejakú mailovú adresu napíš ju sem a ja ti dám moje číslo a môžme si potom zavolať...

kontrola dopadla super doktor pyšní na svoju prácičku hneď si ma pofotil a na kontrolu až o rok :))

no inak tie podrdy D sú fakt problém zohnať všade plno A, B ale čo keď som aj také mala tak v NY toľký push up že keď som si to na tu plochú hruď dala tak otrasné to bolo....

lenka19796

lucia 83
dakujem za odpoved,no veru mam za bezpecenu vypomoc ale len tak nastriedacku manzela a mamu ,budeme akurat u nej na dovolenke takze nejako mi pomoze.len ma zaujimalo ci po takych 2 tyzdnoch uz budem moct sa vratit k normalnej starostlivosti o maleho..zijeme v zahranici a nemame tu bohuzial nikoho kto by mi pomohol s malym,jedine najst nejaku opatrovatelku ale to ja nechcem ..takze nejako to budem musiet zvladnut.ale bola si vycerpavajuca s odpovedou ;) takze dakujem
na operaciu sa chystam do levic,pocula som celkom dost dobrych skusenosti..dufam ze budem spokojna. a kolko ml este neviem..4 januara mam este len konzultaciu takze tam sa rozhodneme.

Lucia83

Rita149

Mas ich uplne prirodzene, fakt absolutne by som nepovedala ze su spravene. Parada k tvojej postave akurat. No a to spodne pradlo ze konecna. . Krasne.

Lucia83

Lenka19796
Ahoj ty uz 14 rokov zijes s prskami. Parada. Vymenit ich uz musis ci chces kvoli tehotenstvu, kojeniu... Ale tusim aj odporucaju po 15 rokoch, ak si dobre pamatam??! Ale asi je to individualne. No ja mam tiez dcerku co ma 14 kil a teda poviem ti, ze este teraz ju nezdviham ak ano tak fakt iba do autosedacky aj to si pomaham kolenom ked ju chcem vysadit. Este sa bojim a to uz mam mesiac po opke. Ale urcite by sa nic nestalo ak by si malinkeho na chvilku zodvihla ale asi iba fakt ked treba. Predsa ten sval sa dost dlho musi zrast so silikonom . Urcite si zabezpec niekoho na vypomoc ( ak sa da samozrejme) na 2 tyzdne. Ja som mala malu na striedacku u svokrovcov a u mojich rodicov 2 tyzdne. Mne ale dost dlho trvali bolesti a este som brala aj antibiotika. Ale poviem ti ze aj po tych 2 tyzdnoch som si davala velky pozor. Mala ma ale skoro 3, takze to je zas ine ako tvoje 1 rocne babo. Ale na vymene tu bola Tomyum 1 a ma tiez dietatko ale zas ten uz chodi do skolky, ale aspon sa jej opytat na tie bolesti po myslim ze boli mensie pisala, alebo Zuleko ta bola tiez 2x. Skus baby ti urcite radi poradia. A kam ides? A kolko ml?

Zuleko
Ahoj galerkova krasavicka. Mohla by si nahodit fotecky nove ake su teraz kozenky, aj ked urcite krasne, asi teraz zarezavas pri knihach. som sa smiala na jednej fotecke ked som si ju pozerala ze v pozadi pekne lajstre a zvyraznovacky, presne tak som sa aj ja ucila, vsetko zvyraznovala. No tak tu podprdku a cipkove tielko som kupovala v Bipe v Rakusku. Maju tam dost casto namakane spodne pradlo a za super ceny. Skus tam mrknut. To tielko mam dokonca s- ko takze nebudes mat problem s velkostou.

Kvetinka
krasne mas tie prsicka uplne dokonale pri sebe, to na konzultacke hovoril nasmu doktorkovi moj manzelik, ze nech su pri sebe:-)) ale ty si mala aj taky zaklad, takze to nemusel tolko ani carovat.

rita149

acerka8

nebudem ta klamať napišem to tak ako to bolo u mna ale dopredu hovorim ze by som isla este raz bez ohladu na bolest!
po prebudeni z narkozy najacie peklo v mojom zivote! to ze som bola priserne smadna to je nic proti tomu aka bolest, dychat som nemohla vobes tak ze sa hrudnikom nadychnem len tak plytko cez brucho,sestricke som povedala nech mi nieco da ze to ej priserne nieco a povedala ze mi uz 4 infusky stieklu ze az vecer , to som myslela ze ja nevydrzim 5 minut nie ze do vecera.ked mi povedal ze na Wc mam ist tak som myslela ze skvor zomriem ako z tej postele zliezt.proste strasne tlaky som mala.ale to bolo len prvy den, potom som zaspala trosku papala pozrela Tv dali nam tabletky na spanie a rano to bolo ako nebičko oproti tomu čo bolo v den opky.
doam sa da povedat ze to bolo ok, ale ja som nic nerobila len lezala , sedela proste odychovala, ani papt som si sama nezobrala mamina mi caj varila jest davala, vlasy umyvala, ja som sa bala aby ma to len nebolelo.
po opke sa to da vydrzat niekedy som si raz za den dala ibalgin 400 niekedy nic, najhorsie bolo najst si polohu na lezanie a potom rano vstat, to ma frajer vzdy posadil aj vnoci ked som isla na WC.
po 10 dnoch mi vybral stehy a to uz bolo super uplne!
neviem či plati to ze chude to boli viac ale plati určite to ze cez pazuchu vkladane boli viac!

acerka8

Rita 149,

máš ich fakt krásne, prosím Ťa ako si znášala pooperačné bolesti, lebo ako tak pozerám na tie fotky tak aj ja som taká chudá. Jedna baba mi písala, že chudé baby dosť po operačne trpia tak preto sa pýtam. ďakujem

rita149

bimbi,angie77,strangeemily

dakujem , ja som taka štastna že ich mám, ved to vacina z nas už pozna ake je to super mat prsia :-)

rita149

prsíčka mliečkom od chanela natrete, sviečka z tortičky sfúknutá , tak a mam za sebou prvý rok z novymí prsiami :-)
ani raz za ten rok som ani na chvíľu nezapochybovala že som sa na to dala!!!
išla by som aj zajtra znovu!

bimbi

Rita
Svetove ich mas, keby som ta niekde videla, v zivote by ma nenapadlo, ze silikony, velmi prirodzene su..krasne