Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

habibi78

monikasss mozno prave preto si mala vysoky tlak, lebo si v strese.... no a do karty by som hluposti zapisat tiez nedala.....radssej preverit tlak a urobit opku ked je vsetko ok, nez riskovat :-)

monikasss

dievčatá ja som dnes bola na predoperačnom a zistili mi vysoký tlak. Nechápem to vždy som mala skôr nižší. A doktorka sa ma pýtala či mi má do papierov napísať o desať nižší že aby mi na klinike nerobili problémy, ale bála som sa. Teraz neviem či je to problém. Máte niekto problém s tlakom? Môže to byť veľké riziko? Inak ja vôbec nepotrebujem EKG ani nič podobného od internistu, vraj až nad 40 rokov mi vravel môj plast.chirurg.
Som smutná vôbec neviem čo sa deje so mnou, som posledné dni strašne vystresovaná a mám strach.

habibi78

baby, ktore ste boli v BB u Cervena... kedy je po opke prva kontrola? a kedy sa vyberaju stehy? budu mi to robit v pazuche...dakujeeeem.... idem az 19.8 ale stale vaham ci tych 400 ml predsa len nebude vela.... :-/ tak vaham a vaham a vaham,...

habibi78

baby, ktore ste boli v BB u Cervena... kedy je po opke prva kontrola? a kedy sa vyberaju stehy? dakujeeeem.... idem az 19.8 ale stale vaham ci tych 400 ml predsa len nebude vela.... :-/ tak vaham a vaham a vaham,...

mravcadlo1

Tak kočky už mám po včera ma pustili domov čakala som že to bude horšie aj keď hneď po prebudení som myslela že som sa zrazila s vlakom ten tlak na prsný sval bol teda riadny. Ozaj chcem sa spýtať neviete kde by som našla rozmery mentorov 500ml?

angie77

Rozalka

ahoj moja, ja poctivo masírujem lioton gelom:)) ale však zatial len dva dni od kontroly, uvidím ako dlho to bude aj mŇa baviť :))vravel že ten lioton má zabránit tomu aby sa tam vytvorila taká zhrubnutá kapsula okolo silikonu

mojo ja ked si dám tu podprdu dolu, tak až tak zlé to nie je je mi to celkom príjemné, ale mne celkovo prsíčka nijak nevadia,keby som mohla tak už spávam aj na boku,, ale musím ešte počkat :)
ja som včera hladala podprdy na nete, len sa bojím tých velkotí ale asi jednu risknem, našla som kopu super bez kostíc a nevystužených,tak nech mám aspon jednu pod oblečenie ked niekde pojdem:)lebo kým sa ja dostanem k nejakým nákupom, zatial sa nechystám nikde po kabínkach s touto opachou ukazovať :))
mám aj fcb, napíšem ti na mail :)

Rozalka

Angie77

mojko nescvrknú sa Ti na B-čka, nemaj strach... Málokedy natieram s lioton gelom, len krémujem s detským olejom aj to len sem tam...mňa to nejak nebaví. Jazvy sa mi hoja v pohode, na jednej už sú úplne jemné... včera som si kúpila podprdu, to je skor také tielko podprsenkové.. myslím aj Lucia3110 má také v galérke, ale brutal pohodlné, takže už skúsim budúci týždeň dať dole tieto, ale bojím, som neistá bez ppooperčanej, vždy mám pocit že mi spadnú..
To stretku určite, veď pokecáme, napíš mi na rozalka05@gmail.com a tam ti odpíšem, číslo mob, ved tam pokecáme.... si na fcb???

Rozalka

Acerak8

ja som tiež pred opkou brala antibiotiká, napísala som doktorovi či to nie je problém, tiež podľa mňa im napíš do mailu aký bereš a oni ti opdíšu, ale nemal by byť problém...

A neboj sa, čítam že veľmi sa bojíš, aj bolesti aj to či budeš vedieť pracovať po 10dní, nemysli na to a uvidíš že čas všetko ukáže, budeš podľa mňa v pohode a po 10dní s plnou hruďou, pekným úsmevom nastúpiš do práce... držíme ti palce...

rita149

acerka8

za 10 dni po vybrati stehou som už bola celkom ok, ja nepracujem tak toto posudit neviem či by som zvladla, ale asi podla toho čo robíš.
nechty nie nalakovane, vlasy mozu byt predlzene nepytala som sa na to ja mam svoje dlhe ale určite mozu to enma ziaden vpliv, baba co bola somnou na izbe mala aj mihlanice dorobene a v pohode.