Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babky za malo.....
ja som tiez na to minule prisla pri pohariku vinka,hihihi...tiez ma rozculovali,ze kym sa prelistujem ku nejakej ceckani,ma aj porazalo....
Zuz22 a si v galerke ci nie? Lebo ak nie,poslu foto tvojich prsiek bez hlavy na galeria@zoznam.sk a od zajacika ti pridu instrukcie a hesla ...ok? Preto som ani nenapisala konkr.stranku,nech s nam tam niekto nenahackuje

Monitaaa

eelle
neboj sa, to ti mozno len zisiel opuch, prsia po modelacii sa dost zmenia po opke, mne povedal ze po 3 mesiacoch by mali take uz ostat :D

eelle

baby chyta ma panika!

ako som uz pisala prsia sm mala skoro uplne gulate, a teraz ked som ich videla tak uz minule jedno bolo take ze predstavte si gulu a z hora jak keby po nej capnete- take splostene, akoze keby to je tak odzaciaku tak chapem, ale najprv take neboli a teraz :/ to asi neni normalne ze? nemate niekto cislo na mladeka, lebo sm mu minule pisala aj mail a neodpisal mi doteraz daujem

monikasss

Zuz22

Ja som mala napríklad bolesť na prsiach len v deň operácie, ako keby Ťa niekto tlačil na hrudi. Vôbec to neni také hrozné. Skôr som potrebovala lieky aby ma nebolel chrbát a to mi zabralo max. na hodinu a ten ma príšerne bolí doteraz. Vôbec sa neboj dá sa to úplne v poho vydržať.

ivava

tobian
ja uz nemam dlahu na nose od vyberania stychov. ale mam zalepeny nos...dnes si to dam dole a uvidim ked bude este modrinovy tak si to prelepim zas...a s vodou ja spavam od jakziva...neznesiem sucho v ustach...

Zuz22

Strangeemily
300 znie ako celkom dobry kompromis:) Kedy ta to caka?

Matka177
Rez podprsna ryha. A este k tej bolesti, nejak mi to neda. Aky je to pocit bolesti? Nejaky tlak alebo tazoba, oboje? A da sa to tlmit nejakymi fakt kvalitnymi liekmi?:)

Olivka21
Mohla by si mi to este raz zopakovat ten postup ku galerii, nejak mi to nejde najst.

Monitaaa

Olivka
Dakujem! Ja som tu stale lwn na skok a nikdy nemam cas prwhladavat galerku a hladat po strankach, konecne niekto nasiel riesenie a budeme mat zas v tych ceckach prehlad :-D