Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Babule
viacere tu riesite,ze ako co najrychlejsie najst v galerke konketny nick a ja koza neporadim,vzdy zabudnem . Takze: ked ccete ouknut fotky napr zuleko,tak za lomitkom stranky napisete jej nick. teda www.nazovstranky
chapete? A nemusite listovat o dušu spasenu,hihi

Mery NR

baby ja som tiež krpaňa, mám presne vaše mieri, veľkosť 320 Arion anatóm a pôsobia podľa mňa pekne prirodzene, jedine keď si dám pushupky naskočia na bomby a na fotkách vyzerajú veľko. inak v látkovej nevystuženej prdpde sú úplne nenápadné presne k mojej postave

strangeemily

Zuz22

ja idem k Cervenovi,on ked ma uvidel hned povedal 300:)ze nech to uz nejak vyzera:)ale potom mi navrhoval aj 280 aj menej ale nechcela som:)ja som chcela aspon 300:)ale to som mu nehovorila nechala som to na nom ked sa ma opytal:)ja mam cez 72 a pod 68

Zuz22

matka177
Hej, hej, to som :D No ja som na tu bolest tiez taka citlivejsia, ale pripravujem sa nato, ze to bude urcite boliet, ale presne ako hovoris, pre krasu sa trpi, nejak to treba prekonat:) A ty si bola u koho?

Strangeemily
Parada, to je aka nahoda:) Navrhol mi aj tych 320ml, ale to bolo take trochu skepticke, ze no hej aj to by sa tam este nejak zmestilo :D tak preto vaham, ale este si to premyslim. A idem do Interklinik k Hederovi. Cez prsia 73 a ostatne som nejak nezachytila.
Ty ides ku komu?

matka177

Zuz22

Ty budes asi tiez take tintitko :)). Mam ich pod svalom a mna to strasne bolelo. Ten tyzden po opke som obanovala ze som vobec do toho isla ale uz som na bolest zabudla a isla by som este raz ale je to individualne podla toho aj ako si citliva na bolest, lebo ja som dost citliva, ale zvladla som to, tak sa neboj, pre krasu sa predsa trpi ale ten efekt stoji za to. S tymi 280 ml budes mat take uplne prirodzene prsia.

strangeemily

Zuz22

Ahoj,citam prave ze merias a vazis ako ja:)
ku komu ides na opku?nasla som v starom prispevku ze ti dal doktor aj 320? a preco neberies tie?mne navrhol 300ml:)kolko mas cez prsia a pod?

Mery NR

mahulienka
stará ceckaňa ešte sem chodíš? :-) ja budem vo februári rok po opke, na kontrolu vôbec nemám ísť, aspoň tak mi hovoril Očenáš ale asi sa objednám aj tak preventívne do Avelane či je všetko ok. Ako si teraz prezeráš fotky v galerke, keď si chceš niekoho vyhľadať? je to tam nejako pomenené.. neviem sa z toho vysomáriť, nikoho nájsť..