Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

angie
dakujem, tvoje su tiez super :) a bala si sa, ze budu male a vidis, C-cko ti je male :)) ja nosim vacsinou C-cka, niektore aj B su mi dobre, vela zavisi od strihu..

angie77

Lucia3110

krásne ich už máš, ako vlastné, akú velkost podprsenky teraz nosíš?

monikasss, fekynka

zachvílku sa Vám usadia, a budú úplne inak vyzerat,akoby sa zväčšia,tiež sa mi moje zdali najprv menšie, ale krásne ich máte už teraz

angie77

ahojte babule,

tak dnes som bola radšej navštívit doktorka, kôli tej mojej jazvičke, v ktorej sa mi stále robí dierka no a dozvedela som sa asi toto:

tie vrchné stehy nám vybrali, ale ostávajú nám tam ešte vnútorné samostrebatelné stehy a ten steh mi z vnútra tlačí na tu jazvičku a preto sa mi občas tam urobí dieročka, ktorá môže aj hnisat, ale vraj okolo 5-6 týždna by sa mali tie stehy vstrebat a vtedy to prestane,takže to nie je nič , proste to len čistit repíkom a ono sa to samo stratí, takže žiadna panika keby sa Vám niečo také robilo :)
takže babule ďakujem mali ste pravdu :)

inak po opke budem v pondelok 6 týždnov a prsíčka sú už mäkké, už sú ako moje, majú už svoj tvar a dnes som si kúpila na ne super podprdu v HM, takú mäkku bezkosticovú, pošlem aj do galerky foto ako vyzerajú...inak bála som sa že budú malé moje prsíčka s 370ml,ale dnes som si skúšala podprdy a 75C sú mi malé,takže 75D mi sedia

mravcadlo1

tiež som sa to pýtala báb po 3 týždnoch :)) a teraz už sú mäkké aj sadli dole :) a áno aj ja ich mám okolo bradavie ktaké mäkkučké od začiatku, akoby tam ani silikon nebol, ale to preto lebo tam je najviac vlastnej žlazy tak ho tam najmenej cítit

february

ivava

ahoj moja, ja som prvýkrát šoférovala na 6-ty deň po opke, ale som oľutovala, mám manuál a preraďovanie rýchlostí bolo hrozné, preto som ešte pár dní počkala, ale 2 týždne po opke to už bolo ok, nebolo to ešte ono, nechcela som sa moc prepínať, ale dalo sa, ja som musela po týždni do roboty a tak mi auto chýbalo, myslím,že ak si 3 týždne po opke, tak by si už nemala mať žiadny problém zvládnuť kratšie trasy, ale telo Ti určite napovie..

ivava

nanka
tak vies co ja este ten nos moc komentovat nemozem este sa stale tvaruje...ale je urcite taky aky mohol doktor najlepsie spravit.ale predstavovala somsi ho troska inak...a inak da sa to spolu nos vobec neboli...a prsia tie pobolievaju trosku aj teraz..
Baby co sa deje moc sa tu nepise...poradi mi niekto s tym soferovanim???

xexenka

fekynka

celkom OK :) ten lavy je este opuchnuty, tak to nieje ako by malo.
ani xtra velke su neni, teda k mojej postave :)))

teraz len cakat nech sa uplne zahoja :)

nanka

ivava

prepac, ze ta stale otravujem mojimi otazkami...ale zaujima ma,ci uz mas dole dlhahu z nosika? ako si spokojna? splnilo ocakvania? je to velky rozdiel? dakujem!!! a teda celkovo, oboje naraz prsia+nos ako to hodnotis co sa znesitelnosti tyka?