Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

fekynka
no smyklo ma, je to neprijemne citim sa ako pred rokom po opke:(( len lezim, na chrbte, s rukou nemozem vobec nic robit, no je to na ....Tak dufam, ze to do kontroly prejde a ze sa tam stretneme, ja im tiez este budem volat co a ako;)

fekynka

Mahulienka,
inak mozem len potvrdit tvoju chvalu na MEDICOR su tam vsetci uplne uzasny od doktorky,sestricky Kvetky...proste vsetci su na 1.No a samozrejme nesmiem zabudnut na uzasneho anestéziológa s anestéziologickou z Kezmarku neuveritelne prijemny ludia.
Vsetkym velka vdaka

fekynka

Mahulienka,
ach mojenko tak to mi je luto...teraz sa trapime obidve :-)Este mi povedz co si preboha stvarala nehoda pri lyžovačke?Alebo si sa pošmykla?
Ano pýtala som sa na kontrolu a idem tak ako aj ty 9.2.2013 len hodinu neviem presne nakolko sestricka povedala,ze tak okolo obeda mam cenknut a povie mi asi o kolkej mam dobehnut.Doktor operuje a nevedia presne ako to vsetko casovo pojde.

mahulienka

fekynka
ahoj moja, pozerala som na tie tvoje nove nadhery,mozes byt spokojna a ked zmizne ta modrinka a opuch tak budu tip top:))Napisala by som ti uz skor, ale mala som mensiu nehodu( zlomena klucna kost):(( tak sa nedalo, no a pytala si sa kedy bude ta dalsia kontrola?

silia

Ahojte baby.
Som tu nová, no pevne rozhodnutá dáť si urobiť prsia...viete mi prosím poradiť nejakého dobrého chirurga, ale na východe? nemáte niektorá z vás skúsenosti napr. so Švehlíkom, či Juráškom z KE? rozmýšľala som, že by som zašla aj do BB, ale tie kontroly po opke neviem či by som zvládla tak ďaleko dochádzať.
Ďakujeem

silia

Ahojte baby.
Som tu nová, no pevne rozhodnutá dáť si urobiť prsia...viete mi prosím poradiť nejakého dobrého chirurga, ale na východe? nemáte niektorá z vás skúsenosti napr. so Švehlíkom, či Juráškom z KE? rozmýšľala som, že by som zašla aj do BB, ale tie kontroly po opke neviem či by som zvládla tak ďaleko dochádzať.
Ďakujeem

fekynka

Angie 77,
dakujem za pochvalu aj ked zatial to nieje moc obdivuhodne a hlavne tie modriny pod prsnikmi,no len cakat a tesit sa ze to bude len lepsie a lepsie.Inak prsicka mas krasne chvalim :-)

Angela Bentley

ahoj holky, vela vas tu pise, ze niektora uzivatelka ma nove fotky, kde sa daju tie fotky pozriet? lebo mna caka konzultacia v marci a chcela by som sa inspirovat, lebo chcela by som take vacsie 5ky,,,,dakujem