Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Leus
Tak sa pousmej, ja ti v tom nebranim;) Mysli si kludne co chces, ja som len povedala svoj nazor, ktory mi ty vziat nemozes;)

Zuleko

Leus
Oni mi to tam vysvetlovali, ale velmi som to nepochopila. Jednoducho sa mi hromadila ta krv v prsniku na niejakommieste, ktore branili odtekaniu krvi von.Ja som rada, ze som v poriadku.Nejde mi tu o hadanie a dokazovanie pravdy.Ak sa mozem opytat vzdy vidim ze mas niejake negativne postrehy na Chirmed, si s niecim nespikojna? Okrem toho co si spominala, ze si chcela mensie prsia.

tomasova

ewelinka
ahoj cicka ,a na kedy mas presne tu opku????tak doki ti schvalil tie eurosilikony???budes riadna samica.............strasne ti drzim palceky.

leus

vies preco mi je cudne ,ze si krvacala a nevytekalo to von drenmi? lebo ak je dren funkcny a dobre zalozeny, tak pri rupnuti cievky to vyteka automaticky von, na to su aj tie dreny aby sestra videla ako sa naplnaju...pises ze ti nevytekalo von z drenov ale sa ti hromadilo dnu, tak to kludne mohol byt upchaty dren alebo zle zalozeny , ak sa nareze mensia cievka tak sa to moze prejavit aj pozdejsie

ewel007

Lucka

Ahoj zlatko,dakujem moja a inak aj mna to sem tam poboliava na boku,tsk asi je to normalne.
No chcem tie eurosilikace 700ml extra vys profil,lebo mne moje 500ky pridu ako 400ky tak nech mam par rockou pokoj,odhovaraju ma poniektori ze vela ale ked to bude vela budem to ja nosit a kto nechce nech sa nepozera..uz som to stopls ze stale niekto rozhodoval za mna,nazor si samozrejme rada vypocujem :-)

janica25

monikas dakujem tiez sa tesim na ten pocit ze nebudem mat hrudnik ako dievca ale ako zena dlhe roky som sa s tym nemohla vyrovnat ani po detoch sa nezvacsili vsak vid foto.a presne to konecne budem mat co dat do podprsenky a nehambit sa vyzliect na kupalisku a hlavne pred svojim muzom.tesim sa na to.

leus

pri citani tvojho prispevku sa inak musim pousmiat ako ich chvalis ,ze hned reagovali a konali :D ved to je normalne ty si myslis ,ze by ta nechali v izbe vykrvacat a zomriet ,alebo co...to neni vec ochoty, ale ich povinnosti predsa

janica25

monikas dakujem tiez sa tesim na ten pocit ze nebudem mat hrudnik ako dievca ale ako zena dlhe roky som sa s tym nemohla vyrovnat ani po detoch sa nezvacsili vsak vid foto.a presne to konecne budem mat co dat do podprsenky a nehambit sa vyzliect na kupalisku a hlavne pred svojim muzom.tesim sa na to.

janica25

monikas dakujem tiez sa tesim na ten pocit ze nebudem mat hrudnik ako dievca ale ako zena dlhe roky som sa s tym nemohla vyrovnat ani po detoch sa nezvacsili vsak vid foto.a presne to konecne budem mat co dat do podprsenky a nehambit sa vyzliect na kupalisku a hlavne pred svojim muzom.tesim sa na to.