Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Lenka 19796

Keby SME aspon vedeli ake mas teraz?Ale si dost vysoka,ja mam 170 cm/60kg a budem mat 450 ml,vysoky profil,eurosi.,teraz mam take jednotky.

campa

Monikasss
Úplne s tebou súhlasím že nikto nieje neomylny a závisí aj na kvalitách pacientky ako aj zručnosti doktora.

Leus
Ale s tvojou známou vôbec nesúhlasím že radšej sa nedať rezat na Slovensku ! Myslí si ona že v zahraničí chyby nerobia a este zaplatíte zato dvojnásobok!!!Mohla som ísť na augmentaciu aj v zahraničí ale pristup cez pazuchu nerobí skoro nik, nemajú také skúsenosti ako na Slovensku.
Keby sme vsetky takto uvažovali tak vsetky sedíme doma s malými a ovysnutymy prsiami.!

lenka19796

KOCKY KTO MA EUROSILIKONY OKRUHLE 500 ML VYSOKY PROFIL....JA MAM 175CM A 62KG..AKE TO BUDE NA MNE,NIE STE NIEKTORA AKO JA
HOCIAKA RADA MA POTESI,V PONDELOK MA OPERUJU.DRZTE PALCE
STE TU FAKT ZLATE BABENKY

monikasss

myslím si že každému jednému profikovi sa niečo také stane a nie jeden krát. Ale pravda je že záleží aj na stave prs pred operáciou,na koži, na žlaze a svalstvo je velice dôležité... niekedy až čumím aké prsia dokážu vykúzliť u žien ktoré majú pred operáciou veľmi ovisnuté a nepekné prsia. A všetci sme len ľudia, druhá vec je aký prístup majú k danému problému chirurgovia a či sú schopní priznať chybu a bez rečí vás čo najskôr "opraviť".

leus

baby
nikdy neviete ako sa vas operater zachova pri problemoch ,kym sami nezazijete...a nepiste, ze doktori ktori maju meno, tym sa to nemoze stat, ano nemalo by, ale verte ,ze sa to stalo kazdemu apon raz...mne jedna co robila v tomto fachu povedala, ze ona by sa uz na slovensku rezat nedala ziadnemu plastickemu, lebo ci kacmar, ci cerven, ci ocenas, pikula....kazdy nieco aspon raz dovrzal

ewel007

Tomyum

Neviem no mne sa od zaciatku zdaju male,ale to asi preto,ze mne sa pacia velke cici ;-)
Tak ja mam tiez doma maleho certika a verim,ze vsetko dopadne ako..
Dakujem ti krasne si zlata a dufam ze budete na mna kocky tu s fora mysliet :-)