Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

lilabmw ozaj moja ty cvičíš že? chcem sa spýtať už som začala chodiť po mesiaci do fitka a kedy tak asi môžm začať cvičiť aj vrch? Zatial robim len spodok a brucho diky

lilabmw

ewel007

zlata :-) no niesom ale vies tam uz ked pojdem na konzultacku rovno o tyzden mozem byt operovana takze tam chcem ist az vtedy ked uz budem mat aj prasule samozrejme aj rozhodnute na 100%.Dnes ma to zase chytili a sa rozhodujem bud nagor 575 Extra vysoky alebo 600 ES extra vysoky nakolko ja mam sirkovy hrudnik a sportovu postavu ku mne budu akurat si myslim aj ked som sice malicka ale tak chcem plny hrudnik :-)Tak sa tesim s tebou som zvedava jak obrine budes mat :-)To budu riadne mega kozy uz tie 500 si mala riadne cicky.Ja sa rozhodnem tento tyzden ci teraz uz alebo az koncom roka.

ewel007

lilabmw

prave som na tebe v tieto dni myslela :))
ako sa mávaš? ja že už si aj po konzultacii :)
no rozhodla som sa pre ES, 700ml extra vys. profil, musím to ešte trošku dokonzultovať niečo okolo toho a teda 18.2 by som mala isť.

rita149

silia
ako dlho uvažuješ ze by si si dala spravit prsia?
Ja vždy nechapem ked čitam išla by som aj Červeňovi ale "nechce sa mi tak dlho čakať"
ja neviem ale keď sme dokazali cele roky žit z takymi prsiami ako sme mali nevydržiem ešte chvilu s nimi?
Ja som bola operovana v BB a opku som mala mesiac po konzultačke. Vždy je šanca ísť skôr.Keby mi aj nedaju taky termín aky som dostala čakala by som aj rok keby je treba.
Ale je jasne že je každej vec kam pojde na opku.Napisala som toto len na margo toho ze vela bab píše že sa im nechce čakať.

lilabmw

ewellka

no co moja kedy ides nato?ake budu nakoniec implose ze ES uz viem ale velkost ste aku dali? :-) mna to zase chyta ze väcsie tak uvidime :-)

silia

baby a náhodou nemáte niektorá skúsenosti s Centrumom plastickej a estetickej chirurgie v KE? alebo hociaké pozitívne skúsenosti s niekým z KE. Väčšinou ste boli všetky pri Červeňovi, no tak dlho čakať nechcem :(

cicimici

fekynka

ahoj..ano mas pravdu riadne vela casu uz ubehlo od opky..ako nahle prestanu tie najvacsie bolesti tak potom to uz leti..mna aj ivavu operoval ten isty co teba ak sa nemylim bol to pan dr. Cerven..a spokojnost maximalna zatial..klop-klop..a ty ako uz ti pekne makknu?

moniksss

dakujem aj ty mas peknucke..je pravda ze ich mam kus viac od seba ako som myslela ze budem ale podprsenky co ja viem zatial som problem nemala..kupila som sice iba jednu ale co som skusala tak skoro vsetky mi sedeli..a ja ich teda budem tlacit k sebe v podprsenke teraz sice este nestem ale budem urcite..pretoze ked zmaknu tak by to nemal byt problem..skusaj pvo take co prsia akoby vytlacali hore nie take co ich tlacia k sebe..a kolko si ty od opky?