Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Silia
Musis zaslat foto tvojich prs bez hlavy na adresu galeria@zoznam.sk s uvedenim niku,obratom ti posle zajacik prihlasovacie udaje.Jedine takto sa da dostat do galerky;)

Zuleko

Ewel
To co poviem za tym si stojim, nech si ostatni myslia co chcu;))Co sa tyka tych rizik viac menej su tam tie co pri prvej operacii, akurat je vacsie riziko poklesnutia implantatu.A potom tie klasicke kontraktura, infekcia atd. Celkovo je to asi zhodnotene slovami naco podstupovat riziko ked uz jedne pekne prsia mame;)

ewel007

Zuleko

Ja s tebou drzim a obdivujem ta moja ze sa drzis toho co povies a ides si za svojim,chcem sa este spytat na tie rizika pri druhej op co si pisala..

Zuleko

Nadranka
Nezlakla som sa vobec. Ja som typ cloveka, ktory ak sa nieco stane snazi sa to vyriesit ludskym pristupom.Vekakrat som sa o tom s doktorom rozpravala.On mi tie prsia 620 ani nechcel robit, ze je tam viac rizik, tak som mu povedala, ze Ok idem do toho so vsetkymi rizikami a ak nastane problem budeme to riesit spolocne.A teraz na tu tvoju otazku ti uplne uprimne odpoviem, moja operacia sa presuvala od maja a nakoniec sme zakotvili az na oktobri( raz koli mojej skole, potom mi termin nevyhovoval atd) a cely cas som prosila sestricku , ze chcem ist k MUDr. Kacmarovi, takze moja odpoved je ANO isla by som znovu ku nemu, az nakoniec, ked mi uz dali termin v oktobri ma dopredu upozornila a povedala, ze MUDr.Kacmar do konca roka neoperuje( nepatrala som po pricinach preci, aj ked sa uz suskali veci) a tak mi povedala ci chcem ist na op aj ked ma bude operovat MUDr.Magdo, tak som povedala, ze urcite ano, tak som tuzila po prsiach, ze uz mi potom bolo jedno kto to bude.Teraz som velmi vdacna, ze ma operoval prave on a som s nim spokojna.

nadranka

Zuleko

Ty si sa asi musela veľmi zľaknúť, keď si začala po druhej opke krvácať... Nebála si sa, že si to zariekla? Lebo si písala že aj na druhýkrát ideš tam, že im veríš napriek všetkým negatívam. A ešte jedna moja otázka na teba... Išla by si na opku aj dr. Kačmárovi vtedy keby tam ešte robil? Úprimne...