Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Tomaska

Ach zlatko moje vzdy ked citam prispevok od teba pre mna sa usmievam na tel :-)) som rada ze som aj osobne spoznala taku super kocku ako si ty a samozrejme aj kvetinku aj cleus.
Ach moja som rada ze to mame uspesne za sebou a budem rada ked to aj druhykrat tak dopadne :) ten cas tak leti,uz je to vyse 4 mes od opky,ale tak sem tam zacitim neake pichnutie alebo ma pobolievaju ale som rada ze sa mi splnil sen a citim sa ako zena..

ewel007

Tomaska

Ach zlatko moje vzdy ked citam prispevok od teba pre mna sa usmievam na tel :-)) som rada ze som aj osobne spoznala taku super kocku ako si ty a samozrejme aj kvetinku aj cleus.
Ach moja som rada ze to mame uspesne za sebou a budem rada ked to aj druhykrat tak dopadne :) ten cas tak leti,uz je to vyse 4 mes od opky,ale tak sem tam zacitim neake pichnutie alebo ma pobolievaju ale som rada ze sa mi splnil sen a citim sa ako zena..

rita149

olivka21

neviem či si bola v BB už. Ale ak nie tak Mudr.Červeň a Mudr.Koperneich pracuju spolu.Je to super tím :-)
Ja nedam dopustit na tychto ludi a verím ze som si vybrala sprvane.

rita149

je to hrozne co sa stalo tej babe v tom članku. Ale zato sa teraz nemusiem kazda jedna bát.Ved to su rizika operacie, to vieme velmi dobre každa jedna čo ideme do toho.Chirurgovia su len ľudia a stat sa môže čokoľvek.Každy organizmus je iný , každe prsia su ine. Niekot nemam problemi nikto ich ma, Za to nemôže len doktor ked su nejake komplikacie.
Ja suhlasím zo Zuleko čo napisala.
Nemožme odsudzovat doktoroou a kliniky len na zaklade toho ze sa napriklad Vladke stalo to čo sa stalo. Ano je to hrozne, je to luto ked sa niečo taketo stane.Ale moj nazor je taky ze nie je to len chyba Chirmedu. vime len jeden nazor na nich čo nam ona napisala ale nevieme aj nazor druhej strany. Tiez si pamatam velmi dobre ako to bolo cle u nej že ani sem nenapisala najskov celu pravdu a myslim ze ju nevieme dodnes.Ale nechcem sa starat do toho, nie je to moja vec. Chcela som len napisat ze nemožme všetko brat osobne či Chirmed ci Avalene ci Novamed ked sa tam niekomu niečo stane.Nie vždy je to chyba doktorov.

tomasova

ewelinocka
tak 18.2.budem od rana mysliet len na teba,hned to pisem do kalendara ze zrodila sa nova kraska......ja som spokojna,aj velkost mi uz sedi,uz sa aj podobaju...sem tam ma tam pichne ale inak si ich spokojne uzivam ....je to parada...

ewel007

Tomaska

Ahojcek zlatko,no neviem ako mi sme s dokim pribezne dohodnuty ale budem mu este pisat mail,kedze ma minule kocka trochu zneistila ze s ES nerobi,no mne pisal zenieje problem.Dakujem moja,18.2 mam termin,tak snad bude vsetko oki :-). A ty akoh hm,ceciky posluchaju? Mas ich teda krasne ti poviem,cela kocka ;-)

leus

zuleko
ja sa nehadam, ja len reagujem na tvoj prispevok ,ze nielen tak to mohlo byt ako ti to oni podali , nejde mi tu o ociernovanie chirmedu keby si napisala, ze takto to bolo na chirurgii pri Op brucha, tak tiez na to takto reagujem, vyvratila som ti len teoriu o tom, ze zachrana krvacajuceho pacienta neni o ochote personalu-ako si to ty podala a ze verzia ,ze rupla cievka po OP a za to oni nemozu, na to som tiez musela reagovat, lebo mozno aj mohli ale to sa ti nik neprizna ze ano spackali sme daco pri op , ale ako ty vravis, nastastie sa vsetko dobre skoncilo a je dolezite ze si spokojna

Zuleko

Leus
Mne zas u teba nie je jasne, preco vkuse len co sa spomenie Chirmed, hned zacnes do negativa ist.To, ze ich ja chvalim je logicke, ked som s nimi spokojna.To, ze ich Vladka zatracuje tiez chapem.Len nerozumiem preco ty stale sa pustis do nich;)

Zuleko

Leus
Mne zas u teba nie je jasne, preco vkuse len co sa spomenie Chirmed, hned zacnes do negativa ist.To, ze ich ja chvalim je logicke, ked som s nimi spokojna.To, ze ich Vladka zatracuje tiez chapem.Len nerozumiem preco ty stale sa pustis do nich;)