Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monikasss

A nebojte sa ani nepodarených operácii to nemôžete tak brať, koľké z nás si povedali že toto som mohla podstúpiť už pred pár rokmi. Strašne to skvalitný život, či po stránke sebavedomia, v profesnom živote to pomôže a v sexuálnom najviac. A...... konečne plavky aké len chceteeeeeee!

monikasss

janica25

ak môžem poradiť choď do väčších, snáĎ každá z nás si po opke povedala že mohli byť aj väčšie, samozrejme pokiaľ nešlo o veľké nevkusné megaimploše. Ja som do opky nevedela či 325ml alebo 375ml a keď prišla na izbu fitnesska čo išla zo 420ml na 550ml a ukázala nám prsia a povedala že s tým žije 8 rokov maká a v ničom ju to neobmedzuje vedela som že idem do tých väčších. Ja mám široký chrbát a hrudník lebo roky posilujem a zniesla by som ešte viac. Teraz uvažujem že časom pôjdem do väčších aj ja.
Takže babule nebojte sa toho

Zuleko

Leus
Ano je tam moznost ze sa mohla narezat,no neviem preco som zacala krvacat az po dvoch hodinach a nie hned po operacii ked ma prebudili trosku to nema logiku,nie?Ci dve hodiny bolo vsetko ok nic ma nebolelo, a zrazu po dvoch hodinach mi hore pri klucnej kosti zacalo modrat telo?Trosku blbost nie?:-)Aj ked nevylucujem uplne to co si napisala,no nezda sa mi to velmi pravdepodobne.Pre mna bolo dvolezite ako zareagovali a aka bola potom pooperacna starostlivost o mna.Ja som tak ako do prvej op tak aj do druhej sla s tym ze sa nieco moze pokazit a nie ze zivot je tuti-frutti gombicka.Preto som to aj tak vzala,ked ma zobudili a zrazu po par hodinach zistili ze nieco nie je OK,povedala som si dobre stalo sa vyriesi sa to,vidime sa po zobudeni z druhej narkozy.A nezacala som sa im tam vyhrazat,ze to oni za to urcite mozu a ze to budem riesit,pretoze som dvakrat zbytocne podstupila narkozu.Clovek ked ide do takehoto niecoho musi ratat s tym ze sa moze nieco stat!

janica25

cicimici mas ich fakt krasne ake si mala rozmery pred opkou a kolko ti to spravilo teraz.inak na niektorej 350sa mi zdaju male a na niektorych300, 320 vyzeraju aj na 400.pozerala som tvoje foto a barbarely a tvoje sa mi zdajuskoro rovnake postavy aj implantsty a chirurga a ine prsia aj velkostou a to ja mam mst tiez 350 a neviem si vobec predstavyt ake budu.cez mam 82 a hovoril ze to spravi asi na 87,88 a preto rozmyslam nad 400 aby mi to nebolo malo lebo na reopku neplanujem v buducnosti.za tyzden idem na to.

Zuleko

Cely ten clanok je zvlastny a podla mna poriadne pritiahnuty za hlavu.Zena hovori,ze sa hanbi vyzliect pred priatelom,ale to ze ju uvidi cele Slovensko s holymi prsiami a tvarou,to jej nevadi?Zvlastne.

leus

ta znama co robila vo fachu by sla do ciech, len k dvom kapacitam aj mi spominala mena, ale ja som ich uz zabudla
campa :)) dakujem
zuleko
len tolko k tomu, ze cievka sa mohla aj narezat pocas opky, ups :/ ale to ti nik nepovie ...ale stastie ,ze je teraz vsetko ok

Lucia83

Ahojte dievcata dlho som tu nebola vsetkym Vam prajem len to najlepsie v novom roku :-)
Ewel
Takze uz sa ti to krati, som zvedava na tie tvoje nove prsicka, budu urcite krasne. Uz teraz ich mas nadherne.
Zuleko
Presne s teboou suhlasim prsia su nikdy neni na chlp rovnake a kazda musi ratat s tym aky ma zaklad a od toho sa vsetko odpichne.
Tomyum
Ako sa mas? Prsicka posluchaju? Mna stale pobolievaju po bokoch. Ty uz si uplne bez bolesti?
Xexenka
Parada krasne ich masinak by som fakt nepovedala ze su to 600 vky . Tebe po kolkoo isli bradavky dolu?

Inak ten clanok je uplnyblud preco tam nenapisali konkretne meno a kliniku ked uz chceli nieco pisat mali tam dat vsetko. Nieco v tom bude.

Kvetinka
Ahoj paradne ich mas v tom tielocku . Kocka si.

Zuleko

Ahojte baby,dovolim si napisat aj svoj nazor,kedze som podstupila uz dvakrat operaciu prs a o tuto problematiku sa zaujimam.Suhlasim ale zaroven aj nesuhlasim s viacerymi nazormi,ktore tu odzneli.Nemyslim si,ze vsetko co je zahranicne a drahsie je automaticke aj lepsie.Vela krat som citala v roznych publikaciach,pozerala dokumenty,kde prave zahranicni lekari tak dovrzali operacie ze sa nato az nedalo pozerat.Suhlasim s tym,ze kazdy jeden lekar je omylni,ci tu na Slovensku ci v zahranici,kazdy jeden ma nevydarene prace s ktorymi sa samozrejme pred vami chvalit nebude a nebude Vam ich strkat pod nos(tak ako to uz tu odznelo).Staci si zobrat priklad mna a Vladky.Ja som s Chirmedom spokojna.Bola som tam dvakrat a nemozem povedat krive slovo na nich,no v ziadnom pripade si nedovolim tvrdit ze su neomylni a ze v zivote ´´nespackali´´ nieco.Taktiez sa nemozem vyjadrit k tomu,ako by sa chirurg spraval ak by po par mesiacoch vysvitlo ze nieco nie je ok a treba reopku.Pretoze slova su jedna vec a skutky druha!Co viem a zaco dakujem je to,ze ked som pri druhej op po dvoch hodinach dostala vnutorne krvacanie a krv neodtekala do drenov, okamzite ma znova operovali a snazili sa maximalne ako vedeli.Nespustili zo mna zrak.Tuto skusenost som sem tusim ani nepisala,aby som Vas nestrasila a aby sa zbytocne neobjavovali nazory typu:,,Ze boze v tom Chirmede su ale babraci.´´.To ze mi pukla cieva nemohol predpokladat nikto!Takze v ziadnom pripade to nebola chyba lekarov,ak by si to niektore z Vas mylne vysvetlili..A v neposlednom rade si treba uvedomit,ze kazda z nas je ina a kazda ocakava od operaciie nieco ine,kym niektore riesia aj pol milimetrovu nerovnost medzi bradavkami a idu sa hadat za lekarom inej ani pol centimetrovi posun nevadi.Velakrat sa aj stava ze si zena neda absolutne poradit od doktora a potom ked je zly vysledok hned so sudmi sa ide ohanat.Neraz aj tu na fore sa stretnem s vasimi reakciami kedy sa chystam za hlavu,co niektore zeny riesia.Ziadna zena nema na vlas rovnake prsia a ani ich nebude mat po augmentacii to si treba uvedomit.A hlavne,vzdy sa vsetko da vyriesit po ludsky,slusnou formou,bez vyhrazok,kriku,sudov a podobnych veci.Nikdy nesudte nieco pokial ste neboli pritomni pri danej situaci.Jedna vec su nazory na fore,ktore je anonymne a druha ako sa skutocne vec medzi chirurgom a danou osobou riesi.A prosim už vobec neverte mediam,ktore prikrasluju az do nebies.