Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Janulkalea

Myslím,ze ty si naozaj není este pripravena podstupit takyto zákrok, inak by si bola stotoznena s komplikaciami,ktore mozu nastat a aj s tým ze po opke tvoje prsia mozu vyzerat vselijako :-)

Monitaaa

janulkalea
no ja som ich videla prvy krat az po dvoch tyzdnoch a bola som pripravena na to uz pred opkou ze budu vyzerat hrozne po opke. teraz som velmi spokojna. dakujem

janulkalea

Monitaaa,

no tvoje prsia vidím prvý krát, no keby sa zobudím po opke a vyzerajú moje prsia tak ako tvoje tak sa asi zbláznim, no to je katastrofa, ale za to teraz ich máš peknučkeee.
Vidím, že ja nie som človek na toto, ja by som to nezvládla to čo vy.

Monitaaa

Leus atd...
Baby nehnevajte sa, ale uz aj mne trocha lezie na nervy, že akonahle tu vyskoči Chirmed, ihned sa pustate do kritiky aj ked ziadnu nespokojnu babu okrem Vladky som tu tiez este nestretla /vladku plne chapem/. Poviem to na rovinu, na mna sa prve info ohladom toho zvalili tyzden pred opkou a na dva dni ma zneistili, ale som rada, ze som sa aj tak rozhodla tam isť na zaklade mojich predchadzajucich skusenosti... Ked urobil jednu chybu chirmed bude sa to tu ohovarat este asi desat rokov, minule tu pisala baba, ktorej urobil červen zle prsia, teraz v nitre, a este si to museli aj komplet cele zaplatit bez akejkolvek zlavy. Chirmed si aspon vazi svoje zakazničky, a nemyslite si ze ich ma nejak malo.... Nejdem tu nadavat na ziadneho lekara, pisala som to uz mnoho krat, kazdy vam určite urobi prsia najlepsie ako vie a ziadny nechce svoju pacientku oddrbat, ale tiez by ste mohli byt trocha tolerantnejsie, nie iba červen a mladek vedia urobit prsia. /a poviem uprimne ani od nich sa mi mnoho prs vobec nepači, ale zalezi od toho ako prsia vyzerali pred operaciou, od koze, ale to vy vsetko velmi dobre viete/
A leus... tebe fakt nerozumiem prečo sa neustale do nich navazas, ked prsia ti urobili fakt nadherne a to ze ty tvrdis ze su velmi velke, tak to je vec vkusu, lebo podla mna su pekne, a nejak si mensie silikony neviem predstavit.

angie77

Mravcadlo1

Nemusíš sa bát ked si pozries galerku tak uvidíš mesiac po opke rozne tvary prsicok a po čase z nich bolí krasne bomby :-) neboj klesnu, uvolnia sa a budu krajsie, chce to svoj cas uvidis

janulkalea

ewel007,
ja nehovorím, že Mládek, ale mám strach s tých foto, a súkromná klinika v NR je len jedna a to jeho. No veď uvidím.
Ak sa môžem opýtať, ty si bola tento rok na zväčšení a teraz ideš znova? Ty chceš ešte väčšie?? :)

ewel007

Jankalea

Prepac ale v clanku som nevidela ze by sa to stalo Mladekovi,ked pises ze mas strach,ci s tych foto?kedze ja idem k nemu vo feb na reopku ale ved uz sa tu pisalo od vcera o tom..

Mravcadlo

Neboj to potrebuje vsetko cas,pekne sa usadia a budu to bomby ;)

Lilabmw

No moja pomalicky ides hore aj ty s ml ale myslim ze na takej sexi vypracovsnej postave by super vynikli,potom daj vediet :)