Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

janulkalea
precitaj si este raz svoje prispevky a mysli si ze to niekto pisal tebe.......snad ti to doklepne....keby si to napisala mne tak ti odpoviem inak...

janulkalea

tomasova,

ale veď ja nikoho nekritizujem, ja len konštatujem, a bojím sa ako možno každá. Treba písať aj realitu, nie len je to krásne, bude to krásne, neboli to atď.
Všetky čo ste absolvovali opku ste odvážne a prsia máte krásne, JA SOM SA LEN ZAMYSLELA SAMA NAD SEBOU, že musím počítať aj s týmto., OK

Ja Vám všetkým prajem len tie naj naj prsia, ake ste si vysnívali, fakt nič v zlom.

kvet11

Lucia83

dakujem :) pozerala som tvoje foto ty máš také super jazvy len čiaročky ja som ich tiež také mala ale sa mi ako keby roztiahli trochu hlavne pri koncoch ako končí šitie....
ty máš tuším problém s obvodom ak sa mi dobre zda aký to maš 70?? v BA som našla také podprdy s takým obvodom v Centráli obchod ETAM ja som si tam tiež kúpila super podprdu ako keby na moje prsia origoš ušitá :)) a ako s amicka máš?

ewelinka

super sa teším s tebou a budem na teba myslieť a držať ti palce aby bolo všetko podľa tvojích predstáv a už sa hrozne teším na tie tvoje 700vky :)) a hlavne keď nám ich ukážeš na živo :))) čoskoro budeš kráľovná galérie :)))

mravcadlo1

to ja ťa hrozne obdivujem že po 10 dňoch si už fungovala v práci ja tiež robím kaderníctvo a začala som až po 1,5 mesiaci a aj to bolo také nič moc až po takých 2 mesiacoch to začínalo byť o.k.

Zuleko

Janulkalea
Skoro kazde jedne prsia po op nie su pekne,chce to len cas, aby sa pekne upravili.Ale ak si myslis, ze prsia po op budu tip- top a ze sa stat nic nemoze, tak sa na op vykasli.Ked uz sa raz preto rozhodnes musis byt zmierena, ze sa moze stat hocico.A hlavne nedaj sa hned ovplynit jednym clankom, ktory je bohvie ci aspo 5% zalozeny na pravde;)

tomasova

janulkalea
ako som si vsimla tak si dost uprimna,ale na moj vkus az prehnane....skus ist na opku ty a hned o par dni posli fotky do galerky a uvidime ake hrozne budu tvoje,pretoze po opke tu skoro kazda mala najprv vselijake prsia ale vsetky vieme ze sa to upravy...alebo sa pofot teraz a uvidime apo budu baby reagovat na teba...

janulkalea

Zuleko,

ja nehovorím, že sú tu same katastrofy, len keď som si pozrela prsia Monitaaa, tak mi prišlo zle, ale teraz ich ma nádherné.
Ja som sa len zamyslela sama nad sebou, že či by som to zvládla, keby sa to stane aj mne.
Ale keď mám byť úprimná tak ma úplne rozhodil ten článok v Novom čase. A to z toho dôvodu, že aj ja mám isť na súkromnú kliniku do Nitry.
Napr. Ty ich máš krásne hneď po opke, take by som chcela prebudenie po opke a nie take ako mala monitaaa

Lucia83

Mravcadlo
Ahoj ceckoska! Vobec sa ale vobec netrap ze ake su teraz!!! Je to uplny nezmysel riesit tak kratko po opke budu urcite krasne. J to dlhy proces rekonvalescencie. Predstav si aky je to zakrok a chce to svoj cas kym sa prirastie sval. Aj ja som ich mala velmi hore . A eraz su uplne prirodzene ako moje.

Janulkalea
Som rada ze je toto forum a ked som mala problem po opke tak mi baby hned poradili ale ty si mravcadlu teraz pekne pokazila vecer. Prsia po operacii nemozu byt hned dokonale kedze je to zasah do organizmu. Myslis si ze hned budes mat krasne prsia?? To urcite nie. Ked si neni schopna prijat tento fakt , tak potom opku vazne neries. Drzim palce pri rozhodnuti.

Ewelik
Tak to budem na teba mysliet , je mi uplne jasne ze budes spokojna. Ty si hned riesila po opke vacsie, tak si splnis sen. Baby uz jedno mas a druhe asi az o par rokov planujes, tak potom das vacsie :-))
Inak neries ludi co ti hovoria ze nedavaj si vacsie Ako si pisala ty ich budes nosit, ked budes ty spojna to je najhlavnejsie. Inak podla mna robi na poziadanie aj eurosilikace ale tie nejsumakke?? Aspon tak tu niekto raz pisal..

Skoricka

Kde si krasavica??? Este sviatkujes??
Zohnala som podprdky konecne s mojim obvodom.

Monitaaa
Plne ta chapem, ze ti lezie na nervy ohovaranie chirmedu ked ty si spokojna, ale zatial nevieme ze ci je clanok o Avelane. Neni to tam uvedene a kazdopadne tam nieco nesedi kedze tam neni uvedene meno dr ani klinika a doktor jej radil upravenie co odmietla.

Tak nerobme z komara somara.