Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

tomyum1

už ich máš krásne prirodzené, krásne sa uvolnili, môžeš byt spokojná

v.girl

nápodobne :) ozaj chceš íst do väčších? zdáš sa mi chudunká a pekne vyznejú na tebe už aj tieto

baby inak u oboch sa mi zdá že sa vám tie cecule ako sa uvolnili aj zväčšili od opky :)

angie77

lenka19796

gratulujem k novým prsíčkam, vitaj medzi nami ceckaňa nová :)...aj ja som mala prvé dni dost silné bolesti, u mňa to na 4-5 deň povolilo na znesitelnú hranicu, prajem rýchle zotavovanie a určite by si sa mala pridať k nám do galerky nech môžeme obkukať :)

silia

Ahojte baby.
viete mi poradiť dobrého chirurga z KE?napr. Magdo, Hudáková, Švehlík či Jurašek? prosííím neviem sa rozhodnúť

tomyum1

Fekynka

Dakujem, je to urcite lepsie ako predtym, ale uplne tip top prska to nie su... Ziadny lekar nie je carodejnik...

Tvoje su pekne a budu ete krajsie casom, uvidis, budem ich tiez sledovat :-)

Skoda, ze sa neda presne vyratat ten rozdiel v ml a vyrobit implose na mieru, to by bolo... :-)))

ivava

lenka19795
Moja pre mna boli najhorsie prve dva tri dni...potom sa to uz dalo ale tabletku som sem tam supla a mne najlepsie zaberal Novalgin.Teraz som mesiac po a stale prsia citim, ale to je asi normalne.Drz sa.

rita149

lenka19796

najhoršiu bolest by si mala mat zasebou, vacinou to byva den operacie ked sa preberieš z narkózy.
Mna to tiez bolelo hrozne v den opky, dostala som vela infuzii ale sestrička sama povedala ze stav bezbolestnosti uplny sa neda mat.Je to dost velky zásah do tela.Mne bolo celkom ok na druhy den uz, moc som ani tablektky nedavala ale ked som aj zobrala tak mne najlepsie ibalgin 400 zabral.Potom si pamatam ze dost kriticky bol 4,5,6 den ale to aj z toho ze sa nemozes hybat poriadne chrbat zacina boliet.Nebojsa vydrz, stoji to zato!Ake mas prska? kto ta operoval?