Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

Zuleko idem teraz 18.1 na konzultacku mam 360 teraz chcem aspon 550 ak sa bude dat ale trochu sa bojim tej reopky ako si to zvladala druhykrat?

xexenka

Tomyum1

Dakujem
Bojim sa to moc chytat :/ no ta vec co tam je taky nerovnomerny utvar sa mi prevaluje zo strany na stranu ale je to zospodu na lavom prsniku na pravej strane teda k stredu prsiam. Ale ked aa predklonim abo vstanem abo len troska sval zapojim tak to citim. Netusim co to je ale je to strasne neprijemne

Zukeko, ale ich mas super a v podprdach su gule hahhaaa

tomyum1

Zuleko, Xexenka

Aj ja som mala po opke tvrdu jazvu aj zvnutra akoby hrbolceky, som to masirovala 3x denne s dermatix gelom, povedal doki ze skoda penazi za kremy na jazvy, ze mam masirovat telovym mliekom, no ale ked som ho uz mala kupeny som ho minula. A uplne zmakli jazvy a hrbolceky tiez, alebo sa vstrebali... Vyskusajte masirkovat... Len taky jemny tlak.

tomyum1

Angie77
Dakujem za pochvalu potesila :-) tvoje su tiez pekne a od zaciatku prirodzene vyzeraju, moje take gulky, aj ked mame cca rovnake implose. Mne sa viac pacia take prirodzene tak som rada ze si sadaju. Teraz si kolko po opke? Aka podprdka ti je dobra? Mne 70D. Dost tazko sa hlada. A to sa mi zdaju moje kozy male. Aj ked moj muz mi hovori ze su velke :-)

Zuleko
Nadhera, ked budem raz musiet znova vymenit, ukazem doktorkovi tvoju fotku, ze take chcem :-)

V.girl
Doktorko ti odporucil 600 a viac pri reopke? Neboji sa vlnenia a pod ked si taka chudunka?

Zuleko

Xexenka
Urcite sa ti to upravi neboj sa nicoho.Ja som mala svoje prsia nizsie polozene a skvor ten povednuty tvar, preto nemam take gule;)

xexenka

Zuleko

Aj ja to mam presne take divne no mne tym ze to je tvrde a rovne ako keby nechelo ten prsnik pustit aby bol dole okruhly. Aj ja zboznujem tie gule no tiez ich nemam a to som myslela ze 600 to spravi a nic ;(
Ja ich mam este take neforemne lavy inaksi hadam aa to upravi + v lavom okolo rezu mam nieco vnutri ako keby sa mi to aj posuvalo a citim to aj ked daky pohyb spravim :/ neviem ci daka zrazeninka ale nex sa to strati cim skor ;(

matilda1

ahoj bubu aj ja som bola na severe som ti okukavala v galerke mas ich krasne takisto...s doktorom som velmi spokojna bola som na kontrole po roku u neho ale len tak hmatom mi pozeral ze je vsetko ok a teraz v januari idem na sono lebo chcem ist na reopku tak ak bude vsetko ok tak chcem este raz to absolvovat...ono na tych fotkach to tak zvacsuje v skutocnosti je to mensie,mam ich pekne ale este ma pokusa:)

Zuleko

Xexenka
Ja mam este aj teraz tvrdsie okolo jazvy a trosku ked si prejdem po jazve ako keby som si citila vnutorne sitie.Prsia sa mi usadili az po vyse dvoch mesiacoch.Ja som mala po op dve gule na hrudi, skoda ze neostali;) Mne sa pacia velmi take gulate prsia a vidis tie moje sa tak usadili, ze vyzeraju ako anatomy.