Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fekynka

Ospravedlnujem sa,ale píšem na mobile a sem tam sa preklepnem.Chcem doplniť svoj text
Po vybrati stehov
Na prsniku sa mi robí vlnenie

fekynka

Ahojte babulky,
Potrebujem poradiť možno len zbytočne stresujem a moc sa sledujem...,ale na jednom prajú zhora mám vlnenie je ho vidieť aj citit.Môže to byť tým,ze som mala po vybrati pas na vrchu ten stahujuci.Ostane to tak alebo sa to nejak vstrebe.Mala ste to niektorá?
Budem vďačná za každú skúsenosť.

ewel007

lilabmw

ja si hovorim to iste a presne to tak chcem a citim, inak ja som bola zoperovana od konzultacie za tyzden, v ten den sa uvolnil termin, a ja som ho hned brala, chcela som to mat za sebou aby som si to nerozmyslela..

lilabmw

ewell07

ja chcem ist ale este niesu peniazky ked budu urcite hned idem do mesiaca zoperovana tak ako aj naposledy som sa rozhodla isla na konzultacku o tyzden a o 3 tyzdne nato ma operovali .Ja to neplanujem ked budu prasule tak proste pojdem :-) a nech si hovori kazdy co chce ,vela ludi ma odhovara ze nie takto ich mas super ale tak kua ja musim byt spokojna nie? :-)Mne sa proste tiez pacia velke prsia ..

lilabmw

ewell07

nebola som este ale pri kontrolej uz som mu spominala a povedal ze vklude potom nad 500 mozeme ist.A volala som kvoli cene s dr.ze ci nahodou sa nedava zlava a povedal mi ze pri tych drahsich by som dostala 300€ pri ostatnych lacnejsich ako ES napr.10% cize kebyze chcem ES tak ma to vyjde plus minus 2 tisic :-)

ewel007

lilabmw

bola si na konzultačke? dostala si zlavu? :)) takže ideš na reopku ? :)

Zuleko
ty inšpiracia ty sa už ani nefoť :)) krasne mega bomby :)

Zuleko

Lilabmw
Na bruchu nespim, ale niejako mi to ani nechyba;)) Ja boku sa mi tiez dobre spinka.No tak veru, skoda nevyuzit zlavu, ja som ju tiez velmi peknu dostala pri druhej op;)

lilabmw

Zuleko

no kebyze mam teraz peniaze navyse tak idem aj zajtra Zuleko ako nahle ich nadobudnem uz aj letim pre tie 550-600ky :-)S takou zlavou aku mi ponukol dr. pri druhej opke sa neda odmietnut :-) Inak spavas na bruchu uz ci neda sa?Tiez sa inak obavam potom tych podprd teraz sa to da C,D ale E,F a podobne ale za tu krasu to stoji ak kebyze si ich mam sama sit :-D