Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

xexenka

nemusíš sa báť máš to len vzduchovú bublinku ktoré sa zvyknú po opke vytvoriť ja som to mala tiež ale pod ľavým prskom je to dosť nepríjemné keď si to tam behá s ľava do prava a naopak ale ona sa časom vstrebe. ja som to mala asi cca 2 týždne a potom sa to stratilo....

Zuleko

Monita
Ved ty mas krasne prsia, ty mas presne tie gule po ktorych som ja tuzila;)Hej hej vsimla som si, ze idu viacere v mojich slapajach;) Ja len dufam ze takymto tempom nepojdem o rok na 850:D Na peru som este nebola, nejako stale miniem peniaze na ine, ale o chvilu mam narodeniny tak si mozno doprajem;)

Monitaaa

zuleko
dudy luxus,:D ked vidim, ako si "nainfikovala" cele forum, tak mam normalne strach, že ked tu neprestanem chodit tak sa aj mne začne maliť a o rok lezim pod nozom zas :D na tu peru si uz bola?
rozalka
krasne prsia, ani mi nepripadaju ako anatomy, pekne okruhle su.

lenka19796

campa
jasne dakujem. a co sa tyka teba tak ides urcite do dobrych ruciciek
ja budem fotky pridavat tak najskor za tri tyzdne som tu na SK len na dovolenke u mamy, a preto som sa davala aj teraz operovat tu.je to tu fakt super lacne oproti inym statom.fotky pridam hned ako budem doma. tak este raz drzim palceky

campa

lenka19796

Tak ten chrbat boli vsetky.Ja som zvyknuta spat na chrbte tak hadam ma nebude tak boliet.Ved uvidime/hihihi/ako to vsetko prebehne.Ja idem mat 450ml v BB,Dr.Cerven,eurosil.
Pekne oddychuj a odpocivaj....
Potom posli foto ked uz sa budes citit lepsie,som zvedava na tie 500ky.
Pekny dnik

lenka19796

campa
ahoj,dakujem za radu.tie bolesti su rano fakt neznesitelne ale cez den s analgetikami sa celkom da. teraz sa zacina ozyvat bolest chrbta ale to uz nevadi.
teba to caka za tyzden-drziiiiiiim palce nech to mas aj ty co najskor a hlavne uspesne za sebou. a ake impl ides davat a kto ta operuje. ja mam 500 pod sval eurosilikony a operoval ma dr.pikula vo zvolene

campa

lenka19796
ahoj kedze moja sestra ma uz po operaci tak som ti chcela poradit ze FLECTOR EP Rapid je vyborny na bolesti.Ale v lekarni ti ho daju len na predpis alebo po znamosti.
Som rada ze si to zvladla,neboj tie najhorsie bolesti prejdu za 3/4 dni.Hlavne rano asi mas take tlaky vsak?
Mna opka caka uz buduci tyzden.

xexenka

angie77

nemyslim si ze to je implos. lebo to citim len na jednom a je to taka hrudka. keby to je implos tak to citim inak. toto mi normalne prejde z pr.stany na lavu.
mmm neviem. len cakam ze by to mohlo prejst.
vzduch.bublinka? to moze byt? o tom som este nepocula..