Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

v girl

janica25
uff ja netusim ake som mala rozmery..ale bola som uplne plocha ja som nemala ani 1-tky prsia. teraz nosim 75C podprdy. ja mam implose Nagor MR 390 cc

janica25

v gir
prosim ta tu mas aku velkost a tvar vs eurosilikony?mas ich paradne.ake si mala prosim ta rozmery pred opkou pod a cez prsia a teraz? dakujem

angie77

monikasss

určite už môžeš, môžu sa masírovat ked už máš tu jazvičku úplne uzavretú, nikde ti nemokvá je pekne vyschnutá, ja som tiež mala tie hrčky na konci donedávna, to je to ukončenie stehu a ona sa tie stehy vstrebávajú okolo 5-6 týždňa a potom to pekne zmizne

v girl

Tomyum1
600 alebo viac.lebo ak si vsimnes ja mam prsia dost do sirky a ked chceme aby bol vidiet rozdiel ideme do viac ml. A do predu cize vysoky,alebo extra vysoky prof. Ja mam v okoli vela chuduckych bab s viac ml v prsiach ;) a to mam z nich najviac kg :D

Zuleko

Matilda
Ja som pri obidvoch opkach mala minimalne bolesti, akurat pri druhej som po 2 hodinach zakrvacala, tak ma museli dat do narkozy, vybrat implos vycistit a dat dnu.Potom uz bolo vsetko v poriadku;))

monikasss

babule

akým spôsobom masírujete tie jazvy a od koľkého týždňa sa to môže? Lebo ja mám vstrebateľné stehy a na konci mám ešte malé uzlíky, tiež tvrdé jazvy ako spomínate a tak či už teraz po 23 dni od opky môžem?

angie77

tomyum1

ďakujem krásne, ja budem mat teraz 8 týždňov po opke a už ich cítim úplne ako svoje, podprdy mi sedia 75D teda oblečiem aj 75C ale tú bradavku mám potom natlačenú úplne na okraji košíka a nerobí mi to dobre, inak pod oblečením nič moc nevidno, ale ked sa vyzlečiem tak zrazu sú tam dve bomby :) pre mňa to je velká zmena oproti tomu čo som tam mala pred tým a vážim si, že mám klop-klop všetko v poriadku a tak na väčších ani nerozmýšlam , len obdivujem u druhých :)

inak babule aj ja mám pod jazvičkou také tvrdé miesta, ale masírujem to a je to čoraz menej, mne to kázal doktorko lioton gelom, tak tým každý večer a mizne to, potroške sa to uvolnuje

xexenka

možno to bude nejaká vzduchová bublina ktorá sa časom vstrebe, alebo si tam cítiš implantát, predsa je tam väčší a kým si nájde miesto