Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Lucka83, tomasova

baby, ako sa mate? Spite este v pooperacnej? Ja uz nechcem v nej spat, strasne sa potim v noci ://

skoricka

Monitaaa

fuuu, dobre si zadelila :D

Rozalka

noo krasne prsicka :)

Zuleko

noo prsia na vystavku, krasny tvar aj vsetko, chrbat necitis? A o kolko kil si sla hore odkedy mas taketo bomby? :D ja uz radsej nevstavam na vahu, sa citim jak slonica...

angie77

Rozalka

krásne ich máš, úplne k svojej postavičke,si písala že máš medzi nimi rozdiel jeden väčší, ale asi len minimálny,ja to nevidím na foto, ale to mám aj ja,pravý je akoby väčší, ale myslím, že to bude tým že aj normálne pred opkou sme mali každý prsník iný, len pri menších nám to vidno nebolo :)

ale máš ich naozaj krááááásne, výstavné kusy...naozaj

Monitaaa

www.topky.sk--
Baby a my sa trapime, pre prsia :D mali by sme mat viac sebavedomia asi, pretoze ine zeny sa v pohode predvedu, fuuuu

rita149

fekynka

pas nad prsiami z tym nema noc spolocne, nosili sme ho skoro kazda co ma vkladane cez pazuchu implantaty.ja som ho tiez nosila do vybrati stehou potom uz nebolo treba nad prsiami.
Nestresuj sa, zavolaj doktorovi, to bude najlepsie.

Rozalka

ženy ďakujem veľmi pekne, som velice spokojná! a prajem každej aby boli spokojné tiež...

iwon
mám 390ml arion, anatomické

camba
pooperačnú mám č.80.

campa

Rozalka
Nadherne prsicka,ja som tiez tak velmi chcela anatomicke a Doktor mi povedal ze mne lepsie dat okruhle.Mas ich uplne prirodzene.
Pooperacnu podprdu si mala prosim ta ake cislo?

Baby
Co ste pridali fotky,krasne prsia mate vsetky,to uz je ine kafe pozerat sa na pred a po,ani sa vam uz nechce verit ze ake ste ich mali predtym.

Zuleko

Fekynka
Ak je to vlnenie, tak to sa nevstrebe.Je ti to vidiet velmi? Najlepsie bude ak zavolas doktorovi, nestresuj zatial zbytocne.

campa

lenka19796

Dakujem za drzanie prstekov,aj tebe prajem aby co najskor ti presli tie bolesti.Takto sme dve co sme na dovolenke u mami.
A ty si bola u koho?
Jasne fotecky az potom,ved aj tak prvych 10 dni by sa vobec nemala rozopinat podprda aby sa dobre prirastli.